رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

368 امتیاز

6145 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

264 امتیاز

5754 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

399 امتیاز

5302 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

244 امتیاز

2334 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

2 امتیاز

2049 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

29,133

پاسخ ها: 135,543

• 0

تست بتا مثبت، لکه بینی یعنی لانه گزینی؟

سلام من الان13روز از پریودم گذشته چندروز قبل از پریودم تست مثبت شد و یک روز قبل از پریودم ازمایشم مثبت شد هیچ مشکلی نداشتم،تا جمعه ک میشه10روز بعداز عقب افتادن پریودیم یه تفریح رفتیم من زیاد هم داخل ماشین نشستم هم پله بالا پایین کردم،الان یکی دوروزه ترشح قهوه ای ویا قرمز خیلی خیلی روشن اصلا شبیه خون نیستن انگاری شبیه خون مرده هس قهوه ای هستن لزج هس یااینکه باترشح همراه رقیق نیستن مثل خون پریودی اصلا نیستن,داخل ادرارم نیس فقط دست ب واژنم ک میزنم هس کمه،ایا از لانه گزینی هس؟جای نگرانی هست؟هیچ دلدرد و کمر دردی هم ندارم دکتر نمیخام برم چون میترسم معاینه کنه بدتر بشم،فقط این ترشحات بی درد از چیه؟چیکارکنم استرس دارم اینا از چیه مقدارش خیلی کمه ولی هس میترسم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

46 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز در حال حاضر حتما برای تایید بر این که بارداری وجود داشته است یا خیر، انجام آزمایش مخصوص تیتراژ بتا به شما توصیه می شود.

لینک به ارسال
  • 0

خب اینجور ک گفتی بارداری خیلی تحرک داشتی برا همین پشنهاد استراحت بهت میدم خودم دعوا شد تازه تست گرفته بودم ترسیدم. تکون خوردم بعد تا موقع بچم دنیا اومد خون ریزی لکه بینی داشتم اگه دیدی لباس زیرت هم رنگ آب خون و خون گرفت سریع برو دکتر خدایی نکرده احتمال سقط جنین هست من رفتم شیاف واژینال و قرص بهم داد معاینه نمیکنن اونا خودشون دکتر هستن می‌فهمن چی خوبه چی بد

لینک به ارسال
  • 0
دخمر پاییز 3 دقیقه قبل گفته :

خب اینجور ک گفتی بارداری خیلی تحرک داشتی برا همین پشنهاد استراحت بهت میدم خودم دعوا شد تازه تست گرفته بودم ترسیدم. تکون خوردم بعد تا موقع بچم دنیا اومد خون ریزی لکه بینی داشتم اگه دیدی لباس زیرت هم رنگ آب خون و خون گرفت سریع برو دکتر خدایی نکرده احتمال سقط جنین هست من رفتم شیاف واژینال و قرص بهم داد معاینه نمیکنن اونا خودشون دکتر هستن می‌فهمن چی خوبه چی بد

ن اصلا زیرپوشم کثیف نمیشه و حتی باادرامم نمیاد،فقط دست ک میزنم ب واژنم هست،خونش رنگ قرمز روبه قهوه ای هس ولی کمه،می میتونم براسونو قلب برم؟؟

لینک به ارسال
  • 0
دخمر پاییز 5 دقیقه قبل گفته :

الان دوسه روزه استراحتم نسبت به اولش کمتر شده یکم

لینک به ارسال
  • 0
SheydaOmidi 54 دقیقه قبل گفته :

الان دوسه روزه استراحتم نسبت به اولش کمتر شده یکم

اصلا چیزه سنگین برندار حتی یک کیلو هرکار داری بگو شوهرت انجام بده زیاد سرپا نمون سعی کن بیشتر ب پهلو بخوابی 

سعی کن گرمی جات بخوری چای نبات چای زنجبیل ودارچین 

اگه بدت نمیاد زرده تخم مرغ تو شیر بریز بخور کمرت سفت میشه 

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

اعضا تا این لحظه: 26,100
سوالات تا این لحظه 29,133
جواب ها تا این لحظه 135,543

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

368 امتیاز

6145 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

264 امتیاز

5754 ارسال

دکتر مرجان قاجار