رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

365 امتیاز

5932 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

263 امتیاز

5519 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

393 امتیاز

5077 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

244 امتیاز

2294 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

1 امتیاز

1994 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

28,229

پاسخ ها: 131,083

• 0

محاسبه روز لقاح، کی انجام شده؟

سلام خسته نباشید من دیروز ازمایش خون برا بارداری انجام دادم و عدد بتا mIU/ml۵۱۸۰ بود و نوشته ک اگه عدد بتا بین 1000 تا10000 باشه یعنی در ۴ هفتگی قرار دارید من الان ۳۸ روز از اول روز اخرین پریودم میگذره...و معمولا چرخه پریودیم ۲۸ روزه بود بعد جوری ک حساب کردم یعنی ۴ هفته قبل میشه ۹ قاعدگیم....میخوام بدونم ایا من در دوران پریودی حامله شدم؟من روز ۶ پریودیم یه نزدیکی محافظت نشده داشتم و فک میکردم روز ۱۵ پریودیم تخمک گذاری صورت میگیره و روز ۱۴ و ۱۵ پریودیمم هم نزدیکی داشتم...میخوام بدونم در کدام روز لقاح صورت گرفته ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

13 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز برای محاسبه تاریخ بارداری باید اولین روز آخرین قاعدگی را حساب کنید. به همین دلیل توصیه می‌شود از آن تاریخ یک هفته به یک هفته، حساب کنید تا به تاریخ الان برسید. سن واقعی جنین همیشه دو هفته کمتر از سن بارداری بر اساس تاریخ پریود است. البته گاهی ممکن است تخمک گذاری دیرتر از زمانی که تصور می کنید اتفاق افتاده باشد.

لینک به ارسال
  • 0

@معصومه۲۴ 99درصد روز 15و16حامله شدی.چون اسپرم از اون رابطه ی طی پریود نمی مونه تا تخمک گذاری ت. و مقدار عدد بتا خیلی قابل اعتماد نیس

لینک به ارسال
  • 0
Sogoljooon ۱ ساعت قبل گفته :

@معصومه۲۴ 99درصد روز 15و16حامله شدی.چون اسپرم از اون رابطه ی طی پریود نمی مونه تا تخمک گذاری ت. و مقدار عدد بتا خیلی قابل اعتماد نیس

اخه نوشته بود اسپرم تا ۵ الی ۷ روز زنده میمونه گفتم نکنه تخمک گذاریم زود انجام شده چون تاریخ تخمک گذاریم رو نمیدونم...من معمولا یا۲۷ روز یه بار یا ۲۸ روز یه بار یا ۲۹ روز یه بار میشم چندماه رو ک در نظر گرفتم پایین تر از این نیس...گفتم نکنه ۶ پریودی رابطه داشتم اسپرم مونده با همون حامله شدم چون هفته بارداریم بر میگرده ب ۹ قاعدگیم ک ۳ روز قبلش رابطه داشتم...این سن بارداری دقیق؟؟؟؟

لینک به ارسال
  • 0

@Sogoljooon 

اخه نوشته بود اسپرم تا ۵ الی ۷ روز زنده میمونه گفتم نکنه تخمک گذاریم زود انجام شده چون تاریخ تخمک گذاریم رو نمیدونم...من معمولا یا۲۷ روز یه بار یا ۲۸ روز یه بار یا ۲۹ روز یه بار میشم چندماه رو ک در نظر گرفتم پایین تر از این نیس...گفتم نکنه ۶ پریودی رابطه داشتم اسپرم مونده با همون حامله شدم چون هفته بارداریم بر میگرده ب ۹ قاعدگیم ک ۳ روز قبلش رابطه داشتم...این سن بارداری دقیق؟؟؟؟

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

اعضا تا این لحظه: 25,481
سوالات تا این لحظه 28,230
جواب ها تا این لحظه 131,087

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

365 امتیاز

5932 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

263 امتیاز

5519 ارسال

دکتر مرجان قاجار