رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

374 امتیاز

6323 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

269 امتیاز

5910 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

405 امتیاز

5514 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

244 امتیاز

2375 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

3 امتیاز

2090 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

29,801

پاسخ ها: 139,095

• 0

رابطه محافظت نشده، احتمال بارداری چقدره؟

سلام20سالمه پریودام یکی دوز عقب و جلو هس،قبل از مصرف قرص29/1/99پریود شدم قرص شروع کردم ب خوردن از شب15تا25قاعدگی شبی دوعددقرص مدروکسی پروژسترون خوردم 26/2/99پریود شدم و بازم قرصه رو 15_25شبی دوتا خوردم و پ نشدم جلوگیریه طبیعی داشتم فقط سه روز لکه و ترشح قهوه ای و صورتی و دوتا لخته خون داشتم همین بی بی چک زدم منفی بود.من الان ینی29/3/99رابطه داشتم محافظت نشده،،ایا احتمال بارداری وجود داره چ کنم؟؟؟از الانی که منی ریخته شده چندبار بریزه؟؟؟برا پریودم که همین یکباراینا

تفاق افتاده پیگیر باشم؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

24 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز تاریخ پریودها خوب است و تغییر چند روز در تاریخ ایرادی ندارد. فقط چون خون کم بوده از نظر احتمال بارداری تست بدهید. 

لینک به ارسال
  • 0

@SheydaOmidi شیدا چیکار میکنی با خودت ؟چرا قشنگ جلوگیری مطمئن نمیکنی انقد استرس میکشی

انقد پیچیده شده من ک هیچی نفهمیدم

لینک به ارسال
  • 0
Sogoljooon ۱ ساعت قبل گفته :

@SheydaOmidi شیدا چیکار میکنی با خودت ؟چرا قشنگ جلوگیری مطمئن نمیکنی انقد استرس میکشی

انقد پیچیده شده من ک هیچی نفهمیدم

عزیزم ببخشید.ببین من این قرصه مذخرفو خوردم با دستور پزشک ماه اولی خوردم پریودم سه روز جلو افتاد ولی اومد.این ماه نیومد فقط سه روز قبل ازاینکه بخوام پریود بشم لکه قهوه ای ترشح صورتی قهوه ای داشتم بادوتالخته خون.دیگه نیومد دیشب رابطه محافظت نشده داشتم.من باید این سه روز لکه و ترشحه رو جز پریود حساب کنم؟؟یااینکه ن پریودم ماه قبلی بوده بی بی چک منفی بود قبل از رابطه ممنون میشم سوگولی جون راهنماییم کنید

لینک به ارسال
  • 0
SheydaOmidi 41 دقیقه قبل گفته :

عزیزم ببخشید.ببین من این قرصه مذخرفو خوردم با دستور پزشک ماه اولی خوردم پریودم سه روز جلو افتاد ولی اومد.این ماه نیومد فقط سه روز قبل ازاینکه بخوام پریود بشم لکه قهوه ای ترشح صورتی قهوه ای داشتم بادوتالخته خون.دیگه نیومد دیشب رابطه محافظت نشده داشتم.من باید این سه روز لکه و ترشحه رو جز پریود حساب کنم؟؟یااینکه ن پریودم ماه قبلی بوده بی بی چک منفی بود قبل از رابطه ممنون میشم سوگولی جون راهنماییم کنید

اون سه روز لک و لخته پریود حساب نمیشه، الان این رابطه اخری اگر مخافطت نشده بوده ممکنه باردار هم بشی

لینک به ارسال
  • 0
Sogoljooon 4 دقیقه قبل گفته :

اون سه روز لک و لخته پریود حساب نمیشه، الان این رابطه اخری اگر مخافطت نشده بوده ممکنه باردار هم بشی

واقعا؟؟؟من این قرصه رو خوردم ک پریودم منظم بشه بیاد تخمک ازاد کنم ولی اصلا نیومد،نمیدونم چرا،اولین باره این اتفاق میفته.لازمه دکتر برم؟میترسم برم دوباره قرص و سوزن بده بدتر بشم

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

اعضا تا این لحظه: 26,553
سوالات تا این لحظه 29,801
جواب ها تا این لحظه 139,096

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

374 امتیاز

6323 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

269 امتیاز

5910 ارسال

دکتر مرجان قاجار