رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

    1. دکتر فریبا الماسی

      368 امتیاز

      6117 ارسال

      دکتر فریبا الماسی

    2. دکتر مرجان قاجار

      264 امتیاز

      5709 ارسال

      دکتر مرجان قاجار

    3. دکتر نوشین نظری

      397 امتیاز

      5262 ارسال

      دکتر نوشین نظری

    4. دکتر علی اصغر حلیمی

      244 امتیاز

      2328 ارسال

      دکتر علی اصغر حلیمی

    5. دکتر کتایون برجیس

      2 امتیاز

      2041 ارسال

      دکتر کتایون برجیس

  • سوالات تا این لحظه

    29,002

    پاسخ ها: 134,909

  • 0

مصرف قرص اورژانسی، اچ دی رو ادامه بدم؟

سلام دکر ، من کیست تخمدان دارم و چندین ماه قرص وروژست و فمیکا مصرف می‌کردم گاهی خونریزی و لک بینی داشتم که دکترم بهم قرص اچ دی میداد و قطع میشد
من نامزد کرده هستم ، امروز رابطه داشتیم حدود سه ظهر و مایع منی ایشون داخل واژن من ریخته شد ، من سوم ماه یعنی اول ماه پریود میشم سیکلم کلا اونموقع هست  یعنی دو هفته حدودا مونده تا پریودم ، ولی بخاطر قرصا خب پریود نمیشدم ، من دو سه روز قبل از رابطه امروزمونم قرص اچ دی مصرف میکردم
بعد از هشت ساعت از رابطه جنسیمون من قرص اورژانسی تنسی استفاده کردم دوز یک و نیم ، و شنیدم که باعث پریود شدن میشه ، الان سوال من اینه من از فردا اچ دی رو مصرف کنم یا نکنم؟ باعث میشه این قرص اثر نکنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

7 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

  • 0

@NE2231 تا اونجا ک میدونم پزشک گفته بود قبلا، که دیگه سایر قرصهای هورمونی رو باید قطع کنی تا پریود شی و از بعدش مجدد شروع کنی.

و اینکه نمیدونم قرص اورژانسی ممکنه چه اثری روی کیست هات داشته باشه،شما حتما تحت نظر پزشک یه قرص جلوگیری مناسب رو استفاده کنید تا هم با آرامش خاطر رابطه داشته باشید هم بخاطر کیست بهت آسیب نزنه

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
  • 0

الان میخوام بدونم از فردا قرچ اچ دی رو شروع بکنم یا نه؟ باعث میشه اثر قرص اورژانسی از بین بره؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
  • 0
NE2231 هم اکنون گفته :

الان میخوام بدونم از فردا قرچ اچ دی رو شروع بکنم یا نه؟ باعث میشه اثر قرص اورژانسی از بین بره؟

اثر اورژانسی از بین نمیره، میتونم بپرسم چرا اچ دی مصرف میکنی؟پزشک تجویز کرده؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
  • 0

بله پزشک داده بودن ، من دچار لک بینی میشدم که قطع نمیشد بهم اچ دی داد ، ایندفعه باز هم همون شد و من خودم مصرف کردم و قطع کرد الان که تنسی رو استفاده کردم ظاهرا میگن باعث پریود میشه ، نمیدونم که میتونم اچ دی رو استفاده کنم یا نه چون اچ دی مانع میشه 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


اعضا تا این لحظه: 26,002
سوالات تا این لحظه 29,002
جواب ها تا این لحظه 134,911

متخصصان فعال

  1. دکتر فریبا الماسی

    368 امتیاز

    6117 ارسال

    دکتر فریبا الماسی

  2. دکتر مرجان قاجار

    264 امتیاز

    5709 ارسال

    دکتر مرجان قاجار

  3. دکتر نوشین نظری

    397 امتیاز

    5262 ارسال

    دکتر نوشین نظری

  4. دکتر علی اصغر حلیمی

    244 امتیاز

    2328 ارسال

    دکتر علی اصغر حلیمی

  5. دکتر کتایون برجیس

    2 امتیاز

    2041 ارسال

    دکتر کتایون برجیس

×