رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

362 امتیاز

5710 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

261 امتیاز

5343 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

387 امتیاز

4846 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

243 امتیاز

2246 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

3 امتیاز

1954 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

27,420

پاسخ ها: 126,586

• 0

مشکلات واژن نوزاد، درمان چسبندگی لابیا چیه؟

سلام  دکتر وقتتون بخیر 
کودک نه ماهه ای دارم که به تشخیص دکتر چسبندگی لابیا پیدا کرده پماد داد تا استفاده کنم پس از دو هفته امروز به پیش پزشکش رفتم و پزشک گفت چون برجستگی سینه پیدا کرده دیگ استفاده نکن و بعد از تعطیلات عید فطر بیا تا عمل کنیم

خواستم ببینم واقعا نمیشه از پماد استفاده کنم؟؟

و اینکه تنها راهش فقط عمل کردن است؟

کلا بچم خیلی بیقراره بعد استفاده پماد استروژن ک وکتر داد دور مثانه اش هم حالت سوختگی پیدا کرده دارم زینک میزنم

توروووخدا جواب بدیییین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

15 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

مادر عزیز چسبندگی لابیاها یا همان لبه های آلت تناسلی در نوزادان دختر ممکن است که به صورت مادرزادی ایجاد شود و برای درمان چسبندگی آن شما باید پماد را به مدت یک هفته تا 10 روز روی آن ها بمالید تا چسبندگی برطرف شود، اگر بعد از مصرف پماد هیچ تغییری در لابیاها ایجاد نشد، تنها راه درمان جراحی است که باید انجام شود و اگر شما این کار را برای نوزاد انجام ندهید، نوزاد دچار عفونت های ادراری مکرر می شود.  

لینک به ارسال
  • 0

@Zahra_A عزیزم آخه ما بلد نیستیم جواب بدیم. ان شاءالله مشکلت حل شه. منتظر بمون دکترا میان جواب میدن بزودی

لینک به ارسال
  • 0

این مشکل دختر منم داره از چهارماهگی چسبندگی کامل لابیهارو داشت دکتر براش پماد استروژن داد گفت روزی یکبار بزنم روی ناحیه چسبندگی نزدیک دوهفته استفاده کردم چسبندگیش باز شد بعدش از پماد زینک گفت استفاده کن که دیگه نچسبه ولی باز هم میچسبید دوباره بردم دکتر گفت براش بزن تا چسبندگی باز بشهالان سه سالش هست ومن هنوز دارم براش پماد استفاده میکنم الان فقط هفته ای یکبار میزنم یک مقدار کم پایینش چسبندگی داره که دکتر گفت زیاد مهم نیست به منم گفتن عمل کن سرپای ولی از یک دکتر توی خارج از کشور پرسیدم گفت همون پماد بزن نمی خواد عملش کنی گفت به سن بلوغ برسن درست میشه گفت خیلیاشون توی سن دوسالگی خوب میشن و خداروشکر دختر من الان دیگه بجز هم قسمت پایینش دیگه پیشروی نداشته ولی من هفته ای یا دوهفته ای یکبار استفاده میکنم از پماد المانیش استفاده کن و مدام اون قسمت چسبندگی رو اول با پماد اد یواش یواش یک دقیقه دورانی با گوش پاکن یواش مالش بده بعد پماد استروژن بزن کم بزن خوب میشه بعد هر روز باید اون قسمت چرب کنی نگران نباش خوب میشه

لینک به ارسال
  • 0

ببین ببرش پیش دکتر زنان  من پیش دکتر زنان بردمش ببین عملش هم زیاد سخت نیست دکتر به من گفت سرپای گفت یکم بی حسش میکنن بعد باتیغ میبرن ولی بازهم گفت بعدش باید پماد استروژن براش بزنی چون گفت دوباره امکانش هست بچسبه منم دیگه گفتم پس چرا بچه رو الکی زخمش کنم اگر باید دوباره بزنم ولی چون میگی سینه هاش بزرگ شده ببر از یک دکتر دیگه ام بپرس 

لینک به ارسال
  • 0
Sogoljooon 8 ساعت قبل گفته :

@Zahra_A عزیزم آخه ما بلد نیستیم جواب بدیم. ان شاءالله مشکلت حل شه. منتظر بمون دکترا میان جواب میدن بزودی

ان شاءالله عزیزی

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 24,969
سوالات تا این لحظه 27,420
جواب ها تا این لحظه 126,587

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

362 امتیاز

5710 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

261 امتیاز