رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

365 امتیاز

5923 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

263 امتیاز

5511 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

392 امتیاز

5065 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

244 امتیاز

2294 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

1 امتیاز

1992 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

28,189

پاسخ ها: 130,913

• 0

نشانه تخمدان پلی کیستیک، موهای زائد پستان است؟

سلام خسته نباشید

من از وقتی یادمه اطراف سینه ام چندتایی موی سیاه داشت که هرچندوقت یک بار با دست میکندمشون

الان چون همسرم بدش میاد زود زود برشون میدارم و هردفعه از دفعه ی بعد بیشتر میشه اعصابمو خورد کرده 

شنیدم از علائم تخمدان پلی کیستیکه

باید تمام علائمی که میگن رو داشته باشی یا فقط یکی رو داشته باشی حتما مریضی؟

و ببخشید یه سوال دیگه برای افزایش میل زناشویی بانوان دارو یا مواد غذایی هست؟ من خیلی دیر به دیر تحریک میشم نگران خودمم😐

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

6 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز تخمدان پلی کیستیک شامل علائم چاقی، افزایش موهای صورت و بدن و بی نظمی قاعدگی است. ممکن است بیمار یکی یا تمام علائم را داشته باشد. اگر شما یکی از این علائم را دارید ممکن است در سال های آینده علائم دیگر ظاهر شوند جهت درمان مناسب به متخصص زنان مراجعه کنید.
شایع ترین علت کاهش میل جنسی در زنان و مردان مشکلات اجتماعی و استرس های محیطی و خانوادگی است. سعی کنید این موارد را برطرف کنید و جهت درمان دارویی به متخصص زنان مراجعه کنید.

لینک به ارسال
  • 0

معمولا من موی زائد رو در زیر چونه شنیدم اما بازم یه سونو بده خیالت راحت بشه

درضمن یکی دوتا که فک کنم از همه باشه منم نوک سینه م ، دورش ، دوتا موی نازک هست همیشه که اصلاح میکنم.

برای میل زناشویی هم طب نوین معمولا از استرس میدونن من خودمم همینجوری هستم حتی دکتر زنان رفتم فقط گفت چون تو اقدامی و استرس بارداری داری تحریک نمیشی که من گفتم استرس ندارم و قبل از اقدام هم همینطور بودم، ولی قبول نکرد و گفت چرا استرس داری خودت نمی‌فهمی!!!😐

ولی طب سنتی میگه تحریک نشدن از غلبه سردی رحم میاد.که درمانش یه استکان عرق رازیانه+یک قاشق مرباخوری عسل هرشب قبل خواب ( به جز زمان پریودی و بارداری) ، اونم ۴ تا ۶ ماه هست و چیزای دیگه مثل بو کردن عطر شکوفه سنجد شبها ( مخصوص متاهلین) ، خوردن انجیر فک کنم هفت تا و بادوم درختی ۱۴ تا اگه اشتباه نکنم هر روز ، مصرف مداوم خرما و مراعات های دیگه مثل اینکه زمان پریود طهارت نگیرین و حمام نرین ، چیزهای سردونه نخورین، در کل شبها چیزای سردونه یا نخورین یا با مصلحش بخورین. مثل ماست با نعنا ، خیار با نمک ، برنج با زیره ، ماهی با خرما و ...

من اینا رو یادم مونده حالا امیدوارم بهت کمک کنه 😊

لینک به ارسال
  • 0
ehsanfar.h 1 ساعت قبل گفته :

معمولا من موی زائد رو در زیر چونه شنیدم اما بازم یه سونو بده خیالت راحت بشه

درضمن یکی دوتا که فک کنم از همه باشه منم نوک سینه م ، دورش ، دوتا موی نازک هست همیشه که اصلاح میکنم.

برای میل زناشویی هم طب نوین معمولا از استرس میدونن من خودمم همینجوری هستم حتی دکتر زنان رفتم فقط گفت چون تو اقدامی و استرس بارداری داری تحریک نمیشی که من گفتم استرس ندارم و قبل از اقدام هم همینطور بودم، ولی قبول نکرد و گفت چرا استرس داری خودت نمی‌فهمی!!!😐

ولی طب سنتی میگه تحریک نشدن از غلبه سردی رحم میاد.که درمانش یه استکان عرق رازیانه+یک قاشق مرباخوری عسل هرشب قبل خواب ( به جز زمان پریودی و بارداری) ، اونم ۴ تا ۶ ماه هست و چیزای دیگه مثل بو کردن عطر شکوفه سنجد شبها ( مخصوص متاهلین) ، خوردن انجیر فک کنم هفت تا و بادوم درختی ۱۴ تا اگه اشتباه نکنم هر روز ، مصرف مداوم خرما و مراعات های دیگه مثل اینکه زمان پریود طهارت نگیرین و حمام نرین ، چیزهای سردونه نخورین، در کل شبها چیزای سردونه یا نخورین یا با مصلحش بخورین. مثل ماست با نعنا ، خیار با نمک ، برنج با زیره ، ماهی با خرما و ...

من اینا رو یادم مونده حالا امیدوارم بهت کمک کنه 😊

ممنون عزیزم من کلا آدم استرسی هستیم مدام استرس دارم والا نمیدونم چه مرگمه خداروشکر زندگیمم خوبه ولی همش فکرای بدمیاد تو ذهنم فکر کنم بخاطر همین استرس هم هست که چهارماهه اقدامم باردار نشدم ممنون بابت راهنماییت 

لینک به ارسال
  • 0
سیده باران ۱ ساعت قبل گفته :

ممنون عزیزم من کلا آدم استرسی هستیم مدام استرس دارم والا نمیدونم چه مرگمه خداروشکر زندگیمم خوبه ولی همش فکرای بدمیاد تو ذهنم فکر کنم بخاطر همین استرس هم هست که چهارماهه اقدامم باردار نشدم ممنون بابت راهنماییت 

آره خب استرس خیلی بده واقعا هم رو باروری تاثیر منفی میذاره.. فک کنم بد نباشه کتابهای روانشناسی درباره استرس یا کتابهای دینی مذهبی بخونی شاید آرامش بده بهت..

سعی کن خودتو به خدات نزدیک تر کنی و تو زندگیت یادش رو بیشتر کنی..خدا کمکت میکنه شک نکن👍 برای منم دعا کن دوساله چشم انتظارم 🙏

لینک به ارسال
  • 0
ehsanfar.h 12 ساعت قبل گفته :

آره خب استرس خیلی بده واقعا هم رو باروری تاثیر منفی میذاره.. فک کنم بد نباشه کتابهای روانشناسی درباره استرس یا کتابهای دینی مذهبی بخونی شاید آرامش بده بهت..

سعی کن خودتو به خدات نزدیک تر کنی و تو زندگیت یادش رو بیشتر کنی..خدا کمکت میکنه شک نکن👍 برای منم دعا کن دوساله چشم انتظارم 🙏

ممنون عزیزم انشالله همه به آرزوشون برسن توکل به خدای بزرگ❤🤲

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

اعضا تا این لحظه: 25,453
سوالات تا این لحظه 28,189
جواب ها تا این لحظه 130,913

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

365 امتیاز

5923 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

263 امتیاز

5511 ارسال

دکتر مرجان قاجار