رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

345 امتیاز

5090 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

245 امتیاز

4763 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

357 امتیاز

4170 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

242 امتیاز

2067 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

4 امتیاز

1822 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

24,894

پاسخ ها: 115,064

• 0

علت هیدروپس جنین، چیست؟

باعرض سلام و خسته نباشید

من و شوهرم هیچ نسبت فامیلی نداریم .بچه ی اولمون دختر بود و همیشه در آرزوی فرزند پسر بودیم و هستیم بار دوم که اقدام به بارداری کردیم در هفته ششم رفتیم واسه سونوگرافی و ضربان قلب... که متاسفانه قلب بچه تشکیل نشده بود و ناچار و به دستور دکتر کورتاژ شدم و بچه رو سقط کردیم و بعد از شش ماه دوباره باردار شدم که بازم خواست خدا این فرزندمون هم دختر بود و الان بعد از 7سال که دوباره اقدام به بارداری کردیم و بعد از پشت سر گذاشتن کلی رژیم غذایی واسه پسردار شدن دوباره اقدام به حاملگی کردم که تا ماه 3همه چیز عالی بود تمام آزمایشات و سونوگرافی ها عالی بودن بدون هیچ مشکلی و الان که ماه 4رو یک هفته میشه پشت سر گذاشتم و واسه سونوگرافی تشخیص جنسیت رفتم متاسفانه جواب سونوگرافی نشان دهنده این بود که در بین ماه 3 و 4 جنین دچار هیتروپس شده و جنین ناقص هست و دوباره باید کورتاژ بشم و از این رو واقعا نگرانم چون یکی در میون بچه ها به مشکل خوردم و خواستم ببینم دلیلش چیه واقعا نگرانم خواهش میکنم کمکم کنید تا بتونم یه راهی واسه خودم و درمان این مشکل پیدا کنم لطفا راه درمانش رو بهم بگید تا اگر دوباره قصد بارداری داشتم خدا بهم یه بچه سلام بده 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

4 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

برو ازمایش بده تا علتش رو بفهمی با دکترت حرف بزن 

ناراحت نشو بعضی وقتا نمیشه زورکی ی چیزی بخوای مگ دختر چشه ک اصرار ب پسردار شدن میکنی همیشه شاکر خدا باش این بچه ها هدیه خدان

لینک به ارسال
  • 0

خدا خودش میدونه که دختر و پسر بودنش هیچ فرقی برای من و شوهرم نمیکنه ولی مادرشوهرم میگه میخوام قبل از مردنم نوه پسری مو ببینم ما هم از خدا میخوایم که این آخر عمری دل این پیر زن و شاد کنه و به آرزوش برسه و گرنه ما الانشم دخترهامونو برابر با هزارتا پسر دوست داریم همینکه سالم هستش هزار بار شکر 

لینک به ارسال
  • 0

رفتیم با دکترمون صحبت کردیم و قرار شد از جنین نمونه برداری بشه و بره برای پاتولوژی و تنها ترس ما از پاتولوژی این هست که یه مشت دروغ تحویل ما بدن آخه تو شهری که ماهستیم تقریبا در 50 یا 60 کیلومتریمون نیروگاه اتمی هست والان نوزاد بدون قلب خیلی زیاد شده دقیقا همون روز سونوگرافی که من رفتم 8جنین بدون قلب و 3 جنین با مشکلی که جنین من داشت راهی بیمارستان برای سقط شدن نمیدونم واقعا چیکار کنم

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 23,054
سوالات تا این لحظه 24,894
جواب ها تا این لحظه 115,064

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

345 امتیاز

5090 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

245 امتیاز