رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

356 امتیاز

5483 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

253 امتیاز

5099 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

378 امتیاز

4566 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

243 امتیاز

2185 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

4 امتیاز

1901 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

26,425

پاسخ ها: 121,925

• 0

نی نی بان تبادل نظر، دلیل افزایش سقط عمدی

سلام دوستان..

من خیلی وقته سوال نذاشتم اما الان دیگه واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم..

ما داریم به کجا میریم واقعا؟ مگه ما مسلمون نیستیم مگه توی مملکت اسلامی زندگی نمیکنیم؟ مگه خدایی که میپرستیم نگفته قتل نفس حرامه؛گناه کبیره س؛ سقط عمدی بچه قتله؛ کفاره داره..

اصلا این قرص سایتوتک رو کی اختراع کرد؟ چرا خریدش تا این حد برای عموم آزاده و حتی نیاز به تجویز پزشک نداره؟

نی نی بان سایتی بود که همیشه سرشار از سوالای بارداری ، زایمان، نوزاد بود الان چیشده که از هر ده تا سوال ، هشت تاش مربوط به سقط شده..

سقط عمدی؛ سقط سر خود؛ سقط بدون تجویز پزشک؛ چون بچه نمیخوام چون حوصله ندارم چون عقدم چون پول ندارم چون چون چون ...

خب شما که به هردلیل منطقی و غیر منطقی نمیتونین چرا جلوگیری نمیکنین؟

چرا اینقدر که قرص سایتوتک رو میشناسین با قرص ال دی آشنایی ندارین؟ یا روش های دیگر جلوگیری..

چرا آدم میکشین؟ چرا داغ دل کسایی که سالها خودشونو به آب و آتیش زدن کلی هزینه کردن زندگیاشون از هم پاشید فقط در حسرت و آرزوی بچه ؛ رو تازه میکنین؟ چرا نمک میپاشین به زخم اونایی که فکر و خیال شب و روزشون تجربه طعم شیرین بارداری و مادر شدنه؟

بس کنین دیگه.. یکم به خودتون بیاین.. یکم به دین اسلام به سخنان خدا و پیامبرمون نزدیکتر بشیم لطفا 🙏🙏

ببخشید طولانی شد ممنون که میخونین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

33 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 1
Mahda 3 ساعت قبل گفته :

@ehsanfar.h واقعا درست میگی دوستم من خیلی خودمو کنترل میکنم نرم تو تاپیک شون و چیزی نگم اگه نمیخوایین بیخود میکنین جلوگیری نمیکنین اگه هم باردارشدین غلط میکنین سقط کنین چرا به خاطر گندکاری های دونفر یه آدم کشته بشه 

لعنت به اون دکترهاو داروخانه هایی که این قرص رو میدن و لعنت به اون نادونایی که استفاده میکنن

اه اعصابم خورد شد.......

👍👍 بخدا من هربار این تاپیکا رو میخونم شوهرم با یه حسرتی میگه ایکاش همین بچه رو خدا به ما میداد رو چشامون میذاشتیمش🙁😭😭

لینک به ارسال
  • 0

@ehsanfar.h واقعا درست میگی دوستم من خیلی خودمو کنترل میکنم نرم تو تاپیک شون و چیزی نگم اگه نمیخوایین بیخود میکنین جلوگیری نمیکنین اگه هم باردارشدین غلط میکنین سقط کنین چرا به خاطر گندکاری های دونفر یه آدم کشته بشه 

لعنت به اون دکترهاو داروخانه هایی که این قرص رو میدن و لعنت به اون نادونایی که استفاده میکنن

اه اعصابم خورد شد.......

لینک به ارسال
  • 0

@ehsanfar.h واقعا خیلی سوالات سایت تاسف بار شده... 😕 از سقط های عمدی، در هفته های مختلف گرفته تا ترس از بارداری بعد از چندبار پریود و... 😕 واقعا این حجم ناآگاهی نگران کننده است... باید یه فکری بشه واسش... باید در مورد رابطه بیشتر، عمیق تر و بدون سانسور صحبت بشه.. تا این حجم اضطراب و بارداری ناخواسته کم بشه... 

لینک به ارسال
  • 0
ehsanfar.h 18 ساعت قبل گفته :

حرفت درست دوستم؛ اما مجبور ینی چی؟

اینکه پول ندارم منو مجبور می کنه یه آدم رو بکشم؟ اونم آدمی که نه تنها خودش رو، بلکه پدر و مادر و هفت جد و آبادش رو هم یکی دیگه روزی میده. مگه نه اینکه خود خدا گفته بچه قبل اومدنش روزی شو با خودش میاره؟ مگه نه اینکه به قول معروف آنکه دندان داد نان داد؟! یا چون بچه م کوچیکه نمیتونم ، پس بکشمش؟ پس اینهمه آدمایی که چندتا بچه رو باهم بزرگ میکنن چه نیم شیر ، چه چندقلو چکار میکنن؟ وقتی نمیخاستی و خدا بهت داده باید خداتو شکر کنی بگی درسته نمیخاستمش اما هدیه ی خداست.. الحمدلله..

یا چون عقدم آدم بکشم؟ خب عروسیتو بنداز جلو سریع برو سر خونه زندگیت حالا کو مراسم آنچنانی نگیری..

هرچیزی راه حل داره عزیزم فقط کافیه آدم یکم اعتقاداتشو قوی تر کنه ؛ این چیزا دیگه به چشم هممون عادی شده اینقد دیدیم که قبحش و حیاش ریخته برامون متاسفانه

اینا عقاید شماست اما ولی خیلیا اینجوری فک نمیکنن.به نظر من اگه یه خانواده شرایط نگهداری بچه رو به هر طریقی نداره خب بچه نیاره بهتره.افراد با هم متفاوتن و سطح تحمل و سازگاریشون با شرایط یکسان نیس پس نمیشه بگیم اونی که چندقلو داره چیکار میکنه که اون یکی نمیتونه بکنه.این کار کار درستی نیس مطمئنا اما من میگم ما هیچیو نمیتونیم قضاوت کنیم.درباره اون توی قرن بیس یک بودنم الان از سوالایی که اینجا پرسیده میشه خیلی اوقات سطح اگاهی مردم مشخصه.پس زمانی که ما اطلاع رسانیه درست و اموزش صحیح نداریم نمیشه از مردم انتظار اگاهی کامل داش و این موضوعم یه واقعیته

لینک به ارسال
  • 0
Homa.zare 16 ساعت قبل گفته :

@ehsanfar.h واقعا خیلی سوالات سایت تاسف بار شده... 😕 از سقط های عمدی، در هفته های مختلف گرفته تا ترس از بارداری بعد از چندبار پریود و... 😕 واقعا این حجم ناآگاهی نگران کننده است... باید یه فکری بشه واسش... باید در مورد رابطه بیشتر، عمیق تر و بدون سانسور صحبت بشه.. تا این حجم اضطراب و بارداری ناخواسته کم بشه... 

آره واقعا 👍 اما تو همین اینترنت یا همین سایتایی که مردم بحث میکنن و تجربیاتشون رو میگن یکم بچرخیم خودمون یه پا دکتر میشیم این چیزای ساده که سهله..

اما بعضیا نمیخان انگار اطلاعاتشونو ببرن بالا

واقعا با این وضعیت چه میشه کرد؟؟

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 24,233
سوالات تا این لحظه 26,425
جواب ها تا این لحظه 121,925

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

356 امتیاز

5483 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

253 امتیاز