رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

361 امتیاز

5677 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

260 امتیاز

5316 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

387 امتیاز

4803 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

244 امتیاز

2239 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

4 امتیاز

1943 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

27,258

پاسخ ها: 125,892

• 0

برای بارداری سریع، باید چیکار کنم؟

سلام عزیزان امیدوارم ک حال دلمون همیشه خوب باشه❤

من ۲۰ سالمه و ۱۱ ماهه ازدواج کردم و ب دلیل علاقه ی شدید من ب نی نی سه ماهه ک تو اقدامم و تا الان نتیجه ای نگرفتم😥تا جایی ک یادمه پریودی هام منظم بود تا وقتی ک اقدام ب بارداری کردم(رابطه ی آزاد) مثلا اون ماه ی هفته جلو انداختم و این ماه سه هفته عقب ! (طبیعی پری شدم بدون مصرف هیچ دارویی)

و الانم ک روز ۱۲ و یا ۱۳ قاعدگیم هست و زمان تخمک گذاری ازتون خواهش میکنم اگر کسی بینتون چیزی راجع این موضوع میدونید ک چ چیزی افزایش میده احتمال بارداری رو لطف کنید و بهم بگید 🙏🏻💋ممنونم‌ازتون خانم ها :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

12 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

عزیزم تحت نظر پزشک باش هم  اینکه آزمایش بده اگر مشکل تخمک‌گذاری داری با دارو حل بشه اگر هم کاملا سالمی شوهرت باید آزمایش اسپرم بده. هم اینکه حداقل از یک ماه قبل قرص فولیک اسید بخور تا رشته های عصبی بچه به خوبی شکل بگیره. بعدشم دعا  زیاد بخونید تا خدا بدون نی نی خوشگل بهت بده.

لینک به ارسال
  • 0

ورزش از همه چی بهتره ورزش کن باشگاه برو روزی یه ساعت پیاده روی کن همیشه احساس خوب داشته باش و توکلت به خدا باشه بگو من تلاشمو میکنم بقیشم میسپرم به خدا هروقت صلاح دونست بهم میده خیلی زود نتیجه میگیری

لینک به ارسال
  • 0
مهدیه جمالی 19 ساعت قبل گفته :

عزیزم تحت نظر پزشک باش هم  اینکه آزمایش بده اگر مشکل تخمک‌گذاری داری با دارو حل بشه اگر هم کاملا سالمی شوهرت باید آزمایش اسپرم بده. هم اینکه حداقل از یک ماه قبل قرص فولیک اسید بخور تا رشته های عصبی بچه به خوبی شکل بگیره. بعدشم دعا  زیاد بخونید تا خدا بدون نی نی خوشگل بهت بده.

عزیز دلم من تحت نظرم پزشک هستم و آز قبل بارداری دادم ک همه چی نرمال بوده  و البته تیروئید م خیلیییی کم ، کم کاره ک دارو مصرف میکنم و نزدیک ب ۴ ماهه یدوفولیک مصرف میکنم

لینک به ارسال
  • 0
دوستدارخدا 16 ساعت قبل گفته :

ورزش از همه چی بهتره ورزش کن باشگاه برو روزی یه ساعت پیاده روی کن همیشه احساس خوب داشته باش و توکلت به خدا باشه بگو من تلاشمو میکنم بقیشم میسپرم به خدا هروقت صلاح دونست بهم میده خیلی زود نتیجه میگیری

ورزش ک نمیکنم متاسفانه ! ولی احساس خوب و توکل بخدا رو دارم امیدوارم ک خیلییی زود صلاح بدونه و بهم ی نی نی خوشکل و سالم بده 🙁

لینک به ارسال
  • 0
Baby.del در 7 دی 1398 در 22:43 گفته :

@Msw_791 سلام این که پریود عقب یا جلو بیوفته طبیعیه و نشونه ی خوبیه ، ۳ ماه اقدام کمه تو تا یکسال فرصت داری بعد اگه باردار نشدی باید نگران باشی ، سنت هم کمه پس استرس عامل اصلیه که نمیزاره سعی کن اروم باشی و بدون استرس اونموقه باردار میشی 

عزیز دلم منظور از اینکه میگید نشونه خوب یعنی چی ؟

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 24,854
سوالات تا این لحظه 27,258
جواب ها تا این لحظه 125,892

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

361 امتیاز

5677 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

260 امتیاز