رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

345 امتیاز

5139 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

248 امتیاز

4831 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

360 امتیاز

4235 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

242 امتیاز

2078 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

3 امتیاز

1840 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

25,019

پاسخ ها: 115,795

• 0

رابطه بعد از پریود، قرص اورژانسی خوردم

سلام . من یه هفته بعداز پریودیم ی رابطه داشتم  در حد چن ثانیه  که انزال صورت نگرفت  ترسم از پیشاب بود که قرص اورژانسی نیم ساعت بعدش خوردم . من  دکتر برای   منظم شدن پریودیم سه دوره دوفاستون  تجویز کردن  از شب ۱۶ پریودی دارم مصرف  میکنم . احتمال بارداری هست؟و اینکه  من  بعد از اتمام  قرص هام  پریود میشم یا مثل ماه  اول  در دوران مصرف قرص

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

20 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

@shima1986@shima1986سلام شیما خانم

ممنون از بابت نمایش مقاله.

البته برام جالب بودکه درتحیقیق 2گروه اسپرمی درپیشاب اونا نبوده ویک گروه ان هم 41درصداز افراددرپیشاب هاشون حاوی کمی اسپرم بوده که خودمحققان بایدجوابگوی ان باشند.

حال نظرشما چیه؟

لینک به ارسال
  • 0
ABBAS SAEEDNEJAD ۱ ساعت قبل گفته :

@shima1986@shima1986سلام شیما خانم

ممنون از بابت نمایش مقاله.

البته برام جالب بودکه درتحیقیق 2گروه اسپرمی درپیشاب اونا نبوده ویک گروه ان هم 41درصداز افراددرپیشاب هاشون حاوی کمی اسپرم بوده که خودمحققان بایدجوابگوی ان باشند.

حال نظرشما چیه؟

نظر من اینه که اگه مقدار کمی هم اسپرم تو پیشاب وجود داشته باشه با اینکه احتمال بارداری خیلی خیلی خیلی ضعیفه ولی با این حال احتمالش وجود داره.حالا مشخص نشده که دقیقا چطور این شرایط براشون به وجود اومده یا میاد هنوز قطعا جوابی براش وجود نداره. تو بعضی سایتها خوندم اسپرم تو پیشاب اول میتونه به علت اسپرمی باشه که از انزال دفعه ی قبل تو مجرای ادرار باقی مونده باشه و انزال دفعه ی قبل به فاصله ی کمی از رابطه ی جدید بوده باشه.طوریکه اسپرم بتونه تو اون فاصله تو مجرای ادرار زنده بمونه، و طبق بررسی هایی هم که داشتن مشخص شده که ادرار کردن بعد از انزال نمیتونه قطعا باعث از بین رفتن اسپرم های باقیمونده تو مجرای ادرار بشه.

لینک به ارسال
  • 0

@shima1986 @shima1986@shima1986سلام 

باز برای من پذیرش اون مشکله وحتی خانم هایی که ادعا می کنند با پیشاب باردارشده اندمن احتمال ان را می دهم که در رابطه دوم که شوهر ادرارنکرده واسپرم درمجرا مونده با پساب باعث انتقال اسپرم باقی مانده به واژن شده وباعث باروری شده.

لینک به ارسال
  • 0
ABBAS SAEEDNEJAD 52 دقیقه قبل گفته :

@shima1986 @shima1986@shima1986سلام 

باز برای من پذیرش اون مشکله وحتی خانم هایی که ادعا می کنند با پیشاب باردارشده اندمن احتمال ان را می دهم که در رابطه دوم که شوهر ادرارنکرده واسپرم درمجرا مونده با پساب باعث انتقال اسپرم باقی مانده به واژن شده وباعث باروری شده.

یه خانمی تو نی نی سایت تاپیک زده بود خانم هایی هستن که با پیشاب باردار شده باشن؟ و یکی از کاربرا در جوابش اینو نوشته بود:929418937_Screenshot_-----.thumb.png.e523f46a71d1765b6be1916fd30f36d0.png

لینک به ارسال
  • 0

دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید.

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 23,157
سوالات تا این لحظه 25,019
جواب ها تا این لحظه 115,795

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

345 امتیاز

5139 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

248 امتیاز