رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

306 امتیاز

4235 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

226 امتیاز

3895 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

319 امتیاز

2948 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

222 امتیاز

1802 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

-2 امتیاز

1527 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

20,336

پاسخ ها: 97,634

• 0

تاخیر زمان پریود، دلیلش قرص اورژانسیه؟

سلام و خسته نباشید به متخصص محترم

باکره هستم و ماه پیش دقیقا روز هفتم و اخر پریود نزدیکی بدون دخول داشتم و منی هم روی واژن نریخت فقط از پیشاب میترسم. دو ساعت بعد یه قرص ۱.۵ لوونوژسترول خوردم و دوباره دو روز بعد نزدیکی به همین صورت داشتم. که ۳ الی ۴ روز بعد لکه های تیره به مدت سه الی چهار روز داشتم که گمان کردم از بقایای پریود قبلی و از عوارض قرص هستش. الان حدود ۱۰ روز از موعد پریودم میگذره اما هنوز نشدم ولی چند روزه که درد قبل پریود مثل درد کمر و زیر شکم یا انقباض و انبساط واژن دارم که همش فک میکنم انگار قراره پریود بشم اما نمیشم. میخواستم ببینم این درد ها از علائم بارداریه یا پریود؟ و اینکه بعداز اخرین رابطه هم عفونت به مدت یه هفته گرفتم که خدد رو شکر خوب شدم. لطفا بعد از خواندن این پیام در سایت انتشار ندید. متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

7 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

سلام عزیزم من دکتر نیستم اما به نظر من اصلا امکان بارداری وجود نداشته. 

من نمیدونم کی گفته پیشاب اسپرم داره که همه ازش میترسن و بیخود بخاطرش قرص اورژانسی میخورن؟

عزیز دلم وقتی اصلا منی روی واژن نریخته چه دلیلی داره که نگران بارداری باشی مگه باردار شدن به همین راحتیه؟ اصلا فرض محال که پیشاب باعث بارداری بشه، اون موقع اصلا زمان تخمک‌گذاری شما نبوده و احتمال بارداری حتی با دخول کامل هم کم بوده . و شما کاملا بیجا و بی دلیل قرص اورژانسی مصرف کردی و فقط هورمون‌های بدنتو با این کار بهم ریختی. پس باید منتظر عوارض مصرف قرص باشی..

تا سه دوره پریودهات نامنظم و غیر طبیعی خواهند شد. لطفا بعد از این حواست رو بیشتر جمع کن و از یه روش مطمعن مثل کاندوم استفاده کن

لینک به ارسال
  • 0
ehsanfar.h ۱ ساعت قبل گفته :

سلام عزیزم من دکتر نیستم اما به نظر من اصلا امکان بارداری وجود نداشته. 

من نمیدونم کی گفته پیشاب اسپرم داره که همه ازش میترسن و بیخود بخاطرش قرص اورژانسی میخورن؟

عزیز دلم وقتی اصلا منی روی واژن نریخته چه دلیلی داره که نگران بارداری باشی مگه باردار شدن به همین راحتیه؟ اصلا فرض محال که پیشاب باعث بارداری بشه، اون موقع اصلا زمان تخمک‌گذاری شما نبوده و احتمال بارداری حتی با دخول کامل هم کم بوده . و شما کاملا بیجا و بی دلیل قرص اورژانسی مصرف کردی و فقط هورمون‌های بدنتو با این کار بهم ریختی. پس باید منتظر عوارض مصرف قرص باشی..

تا سه دوره پریودهات نامنظم و غیر طبیعی خواهند شد. لطفا بعد از این حواست رو بیشتر جمع کن و از یه روش مطمعن مثل کاندوم استفاده کن

سلام عزیزم ممنون از جوابت ولی من ۴۰ روزه که پریود نشدم نمیدونم چرا نمیشم واسه همین نگرانم و استرس دارم از طرفیم چون بعد از پریود قرص خوردم میگم شاید تاخیر واسه اونه

لینک به ارسال
  • 0
Unknown 6 دقیقه قبل گفته :

سلام عزیزم ممنون از جوابت ولی من ۴۰ روزه که پریود نشدم نمیدونم چرا نمیشم واسه همین نگرانم و استرس دارم از طرفیم چون بعد از پریود قرص خوردم میگم شاید تاخیر واسه اونه

میدونم عزیزم.. بخاطر همون قرصیه که خوردی.. چهل روز که سهله ممکنه تا سه هفته پریودت به تاخیر بیفته..نگران نباش باردار نیستی فقط هورمونهای بدنتو بهم ریختی

لینک به ارسال
  • 0
ehsanfar.h 2 دقیقه قبل گفته :

میدونم عزیزم.. بخاطر همون قرصیه که خوردی.. چهل روز که سهله ممکنه تا سه هفته پریودت به تاخیر بیفته..نگران نباش باردار نیستی فقط هورمونهای بدنتو بهم ریختی

وای خدا خیرت بده منو از نگرانی دراوردی

لینک به ارسال