رفتن به مطلب

• متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

4156 ارسال

297 امتیاز

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

3796 ارسال

219 امتیاز

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

2850 ارسال

310 امتیاز

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

1780 ارسال

219 امتیاز

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

1488 ارسال

-4 امتیاز

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

19,857

پاسخ ها: 95,973

• 0

رابطه زناشویی در نامزدی، میترسم از بارداری

سلام من مدتیه عقد کردم‌امروز باهمسرم عشقبازی داشتیم هیچ کاری نکردیم‌فقط پیشاب همسرم یه خورده ریخت روی ران من‌ (بالاتر از زانوم) همون لحظه سریع پاکش کردیم و من با شوینده صورتم روی پام کشیدم من تو‌ دوران تخمک‌گذاریم هستم خیلی نگرانم نکنه حامله بشم خیلی میترسم ممنون میشم راهنماییم کنید دارم میمیرم از ترس

ویرایش شده در توسط website

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

10 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

@NMHA سلام

وقتی که پیشاب با دهانه واژن تماس نداشته چگونه قراره بارداری صورت بگیره مگربارداری گردافشانیه که به این شکل انجام بگیره درضمن حتی اگر پیشاب همسرتون هم با دهانه واژن برخورد می کرد باعث بارداری نمیشدچون پیشاب اول فاقداسپرم است وحتی اگر دربعضی ها هم درصد کمی اسپرم داشته باشه باز در رابطه بدون دخول امکان باروری نیست.

لینک به ارسال
  • 0

@ABBAS SAEEDNEJAD من اواخر اسفند رابطه بدون دخول داشتم ترسم از دستم اغشته به منیه که حداقل یه دقیقه بعد با واژن من تماس داشت. من چهار بار بعد اون رابطه پریود سدم‌که هر بار خون ریزی کمی داشتمو اولین پریودیم دقیقا چهار روز بعد اون رابطه بود. ۶۰ روز بعد رابطه بی بی چک زدم که متفی بود و ۷۲ روز بعد رابطه تست بتا دادم که ۱.۰۴ بود. این دوره هم که پریود شدم خونریزیم خیلی کمه و سرگیجه خیلی بدی رو تجربه کردم. و دوباره استرس بارداری در من هست.اخه اطراف نافم و زیر دلم بین دو پریود اخر همیشه درد داشتن. چیکار کنم ؟

ABBAS SAEEDNEJAD 15 ساعت قبل گفته :

لینک به ارسال
  • 0

@948461001 سلام

خب وقتی شما ازمایش بتا وبی بی چک تون منفی بوده پس اصلا نبایدنگران بارداری باشی این هم به این فاصله طولانی زمانی.

اگر قراربودباردارمی بودیدبعداز4روزاز ان رابطه تون دراواخر اسفند پریودنمی شدی وازمایش ها هم مثبت می شدندوالان 10هفته ازبارداری شما هم گذشته بود.

دلیل خونریزی کم شما بایدبه دلیل کمبوداهن می تونه باشه وهم چنین درداطراف ناف وزیردل می تونه ازعفونت یا کیست و....باشه بهتره جهت بررسی ومعاینه نزدپزشک زنان بروی.

لینک به ارسال
  • 0
ABBAS SAEEDNEJAD ۱ ساعت قبل گفته :

@948461001 سلام

خب وقتی شما ازمایش بتا وبی بی چک تون منفی بوده پس اصلا نبایدنگران بارداری باشی این هم به این فاصله طولانی زمانی.

اگر قراربودباردارمی بودیدبعداز4روزاز ان رابطه تون دراواخر اسفند پریودنمی شدی وازمایش ها هم مثبت می شدندوالان 10هفته ازبارداری شما هم گذشته بود.

دلیل خونریزی کم شما بایدبه دلیل کمبوداهن می تونه باشه وهم چنین درداطراف ناف وزیردل می تونه ازعفونت یا کیست و....باشه بهتره جهت بررسی ومعاینه نزدپزشک زنان بروی.

10 یا ۱۳ ؟پریود چهارم رو غروب شدم که تا دیروز ظهر خون ریزی کمی داشتم ولی از دیروز ظهر تا الان که میشه یک روز و نصفی فقط یبار لک دیدم

ویرایش شده در توسط 948461001

لینک به ارسال