رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

259 امتیاز

3920 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

191 امتیاز

3590 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

146 امتیاز

2563 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

162 امتیاز

1715 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

52 امتیاز

1410 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

18,671

پاسخ ها: 91,519

• 0

لک لانه گزینی چگونه است؟

سلام وقتتون بخیر.بابت زیادبودن متن معذرت میخوام. ولی لطف میکنین وقت بزارین بخونید. 

سوالم این هستش ک بنده 8 اردیبهشت بانامزدم2 بار توی یک روز رابطه داشتم. بار اول ایشون من رو ارضاکردن و بعد خودشون ارضاشدن و منی رو روی شکم بنده ریختن و رابطه از پشت هم داشتیم ک بازهم آبشون رو داخل مقعد من نریختن.درباره رابطه ازپشت ک میدونم امکان بارداری نیست. درباره مورداول همون روز رابطه توی سایت پرسیدم ودوستان لطف کردن پاسخ دادن وگفتن امکان بارداری نیست.امروز ک سرویس بهداشتی رفتم ببخشیدیه لکه بزرگ وگلوله مانند دیدم ک درنگاه کلی زردبودولی خیلی ک نگاه میکردم انگاریه حاله خییییلی کمرنگ ازصورتی هم بهش میخورد. حالاشاید چون من خیلی استرس داشتم احتمال صورتی بودن میدادم چون بیشترزرد زنگ میخورد ولی خییییلی کم صورتی هم بهش میخورد باشه. البته ببخشید دسشویی ک داشتم نگه داشتم کمی دیررفتم.پرده ام رو دارم وپریود فروردینم 20 تا26فروردین بوده واین برج هم از19 ب بعد احتمالش هست.وخوندم بین 6تا10روز ازرابطه اگر لکه صورتی اینا ببینین  ب دلیل لانه گزینیه. صورتی خوب مشخصه ک صورتیه. ولی این معلوم نبود. من چون اینومیدونستم ازشنبه تاامروز هرچی میرم ازترس چک میکنم. شایدم دلیل همه اینا استرس خودم باشه ک باعث میشه تلقین کنم. کمرم وپهلوهام هم درد میکنه سینه ام وزیردلم هم همینطور. ب روزای پریودمم نزدیکم. نمیدونم نشونه های پریودمه یامال لانه گزینی. نگرانم ممنون میشم لطف کنین اون دوستانی ک قطعی میدونین پاسخ بدین. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

114 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

@Aisa. اره اجی اون 2 باری ک قبلا واس اون موردای قبل پارسال خوردم هم روزاشو تغییرداد هم حجمشو. تا یه هفته طول کشید اجیم. 

لینک به ارسال
  • 0
Aisa. 25 دقیقه قبل گفته :

@نرگس راد  عزیزم اگ خون در حدی باشه حتی روز اول یا دوم ک نوارو کثیف کنه پریوده نگرانم نباش قرص اورژانسیم ک خوردی بیشتر واسه اونه ۱۰۰درصد باردار نیستی عزیزم

اره اجی اون 2 باری ک قبلا واس اون موردای قبل پارسال خوردم هم روزاشو تغییرداد هم حجمشو. تا یه هفته طول کشید اجیم. 

لینک به ارسال
  • 0

@Aisa. اره اجیم لکه بینی اونم اگه نواربهداشتی گذاشته شه چون لای رون قرارداره ممکنه ازواژن بخوره ب نوار اجی جان. ولی پریود خون میاد حالا چ مثل خون عادی چ گوله گوله. ک گاهیم هردوش باهمه ک فکرکنم واس حجم زیاد خون باشه. 

لینک به ارسال
  • 0
Aisa. 25 دقیقه قبل گفته :

@نرگس راد لکه بینی خیییلی کمه همون طور گفتی لکه بینی خییییییلی کم رو نوارو میگیره ولی پریود نوارو کثیف میکنه

اره اجیم لکه بینی اونم اگه نواربهداشتی گذاشته شه چون لای رون قرارداره ممکنه ازواژن بخوره ب نوار اجی جان. ولی پریود خون میاد حالا چ مثل خون عادی چ گوله گوله. ک گاهیم هردوش باهمه ک فکرکنم واس حجم زیاد خون باشه.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

اعضا تا این لحظه: 19,023
سوالات تا این لحظه 18,671
جواب ها تا این لحظه 91,519

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

259 امتیاز

3920 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

191 امتیاز

3590 ارسال

دکتر مرجان قاجار