رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

257 امتیاز

3863 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

190 امتیاز

3558 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

142 امتیاز

2499 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

161 امتیاز

1685 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

52 امتیاز

1391 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

18,431

پاسخ ها: 90,484

• 0

استفاده از قرص کلومیفن، بدون نسخه مصرف کنم؟

سلام خانم های گل 

من پارسال اول فروردین سقط در ۱۲ هفته به علت شوک داشتم بعد از اون شش ماه صبر کردم بعد قرص well woman خوردم و تمام چکاپ ها و آزمایشاتی نرمال هست آزمایش همسرمم نرماله چند ماه بود اقدام داشتم ولی باردار نشدم ۲۴سالمه وزنم ۵۵ هست سونو هامم هیچ مشکلی نبوده دکتر بهم فرتیل اید داد و به همسرم مولتی بوست می‌خوام بدونم کسی این دوتا رو استفاده کرده؟ میشه خودم از داروخانه کلومفین و آمپول بگیرم؟ زن داداشم با اینها باردار شد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

5 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز کلومیفن و سایر داروهای محرک تخمک گذاری داروهایی نیستند که بدون معاینه و بررسی بتوان گفت مصرف کنید، در این خصوص با پزشک خود مشورت کنید.

لینک به ارسال
  • 0

عزیزم فرتیل اید خودش 100% ترکیبات مولتی ویتامین همراه با آنتی اکسیدان برای قبل از بـارداری داره و ترکیب کاملی از همه ی عناصر گیاهی موثر واسه باردار شدنه، وقتی دکترت اینو داده مصرف کن و هرگز خودسر کلومیفن یا هر قرص دیگه ای واسه بارداری استفاده نکن. (زن داداشت از پشت بوم بیفته تو هم میری میفتی؟🤨)مولتی بوست هم واسه بهبود حرکت اسپرمه... لطفا هر دو داروهای تجویز شده پزشک رو مصرف کنین و اقداماتون به موقع باشه. به زودی باردار میشین. حوصله کن دخترم.. حوصله..

لینک به ارسال
  • 0
kianfar 12 ساعت قبل گفته :

عزیزم فرتیل اید خودش 100% ترکیبات مولتی ویتامین همراه با آنتی اکسیدان برای قبل از بـارداری داره و ترکیب کاملی از همه ی عناصر گیاهی موثر واسه باردار شدنه، وقتی دکترت اینو داده مصرف کن و هرگز خودسر کلومیفن یا هر قرص دیگه ای واسه بارداری استفاده نکن. (زن داداشت از پشت بوم بیفته تو هم میری میفتی؟🤨)مولتی بوست هم واسه بهبود حرکت اسپرمه... لطفا هر دو داروهای تجویز شده پزشک رو مصرف کنین و اقداماتون به موقع باشه. به زودی باردار میشین. حوصله کن دخترم.. حوصله..

مرسی عزیزم آخه شیش ماه گذشت میگن وقتی این قرص رو میخوری فقط سه ماه بعد از اتمام آخرین قرص در بدن تاثیر داره بعد از سه ماه بازم باید بخری و بخوری 

خیلی گرونه می‌خوام دیگه نخرم 

جالبه که هیچ مشکلی نداریم چند تا دکتر رفتم 

لینک به ارسال
  • 0
ehsansanaz در 3 اردیبهشت 1398 در 01:00 گفته :

مرسی عزیزم آخه شیش ماه گذشت میگن وقتی این قرص رو میخوری فقط سه ماه بعد از اتمام آخرین قرص در بدن تاثیر داره بعد از سه ماه بازم باید بخری و بخوری 

خیلی گرونه می‌خوام دیگه نخرم 

جالبه که هیچ مشکلی نداریم چند تا دکتر رفتم 

عزیزم کار خداست و هر وقت خودش بخواد بهت میده.. فقط با دکترت مشورت کن در زمینه استفاده از قرص.. باشه اصلا شیش ماه. هنوز یکسال وقت داری البته کلا نباید ناامید بشی.. اقداماتو یک شب در میون داشته باش و بعد از اقدام یه ساعتی دراز بکش و بلند نشو. میتونی پاهاتو بگیری بالا و یا به سمتی بخوابی که تخمک گذاری کردی.. اصلا رفتی سونو ببینی چه روزی و چه اندازه فولیکول داری؟

لینک به ارسال
  • 0

سونو دادم ۴ اردیبهشت تخمک گذاریم بوده رابطه داشتم نشده

مرسی از راهنماییت 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

اعضا تا این لحظه: 18,867
سوالات تا این لحظه 18,432
جواب ها تا این لحظه 90,485

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

257 امتیاز

3863 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

190 امتیاز

3558 ارسال

دکتر مرجان قاجار