رفتن به مطلب
  • 0

علت ترشح از پستانها، عوارض دارو است؟

سلام و عرض ادب خدمت دکترهای عزیز و دوستان عزیز 

بنده بخاطر ناراحتی معده داروی دومپریدون و کم کاری تیروئیدم که دکتر تشخیص دادن داروی لووکسین استفاده میکنم و تو این مدت متوجه شدم که با فشار دادن سینه هام ترشحات کم از سینم خارج میشه که نگرانم کرده و نمی دونم که بخاطر دارو هست و یا از قبل بوده که متوجه نشده بودم.چیکار باید کنم ؟دومپریدون رو تموم کردم و سوالم اینه تا چه زمانی بعد از قطع دارو این ترشحات ادامه داره ؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

65 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

  • 0
☆°•●Reyhaneh●•°☆ هم اکنون گفته :

نه عزیزم پنجم موعد پریودمه

شاید تاثیر قرصا باشه 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

  • 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

اعضا تا این لحظه: 17,682
سوالات تا این لحظه 16,324
جواب ها تا این لحظه 80,446

متخصصان فعال

  1. دکتر فریبا الماسی

    241 امتیاز

    3487 ارسال

    دکتر فریبا الماسی

  2. دکتر مرجان قاجار

    174 امتیاز

    3157 ارسال

    دکتر مرجان قاجار

  3. دکتر نوشین نظری

    130 امتیاز

    2090 ارسال

    دکتر نوشین نظری

  4. دکتر علی اصغر حلیمی

    154 امتیاز

    1577 ارسال

    دکتر علی اصغر حلیمی

  5. دکتر کتایون برجیس

    49 امتیاز

    1236 ارسال

    دکتر کتایون برجیس

×