رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

259 امتیاز

3920 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

191 امتیاز

3591 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

146 امتیاز

2563 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

162 امتیاز

1715 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

52 امتیاز

1410 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

18,686

پاسخ ها: 91,566

• 0

مصرف زیاد قرص اورژانسی، ممکنه باردار بشم؟

من روز تخمک گذاری و یا یه روز قبلش ،مطمئن نیستم، رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم ، ۲ ساعت بعد از رابطه( ساعت ۹ شب) ۴ تا ال دی خوردم و به دلیل سرماخوردگی ۱ قرص آموکسی سیسیلین هم خوردم( داروخانه گفت اثر ال دی از بین برده) از نصف شب حالت تهوع گرفتم، ساعت ۹ صبح ۴ تا ال دی دیگه خوردم که بلافاصله بالا آوردم.بعد ۴ تا ال دی دیگه خوردم،۲۴ ساعت که از رابطه گذشت به داروخانه رفتم و دو تا قرص ۷۵ اووسیز باهم بهم دادن.بعد از مصرف قرص دل درد پریودی داشتم و حس پریودی داشتم. چون روز تخمک گذاری بود و خیلی نگران بودم،۷۰ ساعت بعد از رابطه به داروخانه دیگری رفتم و بهشون گفتم این قرص هارو مصرف کردم،گفتن قرص تنسی موثرتر هست و قبل ۷۲ ساعت ۱ قرص تنسی ۱.۵ خوردم

الان ۳ روز از قرص تنسی گذشته (۶ روز از رابطه)من پریود نشدم،لکه بینی ندارم،ترشحاتم زیاده و دل درد دارم و سینه هام درد میکنه

پریودی هام معمولا ۳۰ روزه هست ولی منظم نیست،تقریبا ۲ بهمن باید پریود بشم

خیلی استرس دارم، میخوام بدون با وجود پرده بکارت و اینکه رابطه بدون دخول بوده و قرص هایی که خوردم،احتمال بارداری هست؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

15 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 1

دوست عزیز کاملا مرتکب خطا شده اید. بدن ما دوره های هورمونی مشخصی دارد که از طریق مغزی به تخمدان القا میشود. نحوه مصرف شما کاملا خطا و به هیچ وجه مانع از بارداری نیست فقط به صورت اضافه هورمون بیرونی وارد بدن خود نموده اید که باعث بهم ریختن سیستم کل هورمونی میشود. در این موارد حتی اگر بارداری رخ ندهد ربطی به دارو ندارد و اگر دارو هم نمیخوردید باردار نمیشدید. بهتر است برای تنظیم دوباره سیستم بدن تحت نظر متخصص زنان باشید. 

لینک به ارسال
  • 1
☆°•●Reyhaneh●•°☆ 3 دقیقه قبل گفته :

@kianfar سلام عشقم خوووبی؟؟پسمل خاله چطوله؟؟؟😍😍

😂😂😂yes😉

چه کنیم دیگه از بس گفتم حفظ شدم 😕

پسرمم خوبه خاله جون تپلش.. اذیتم نمیکنه اصلا پسر خوبیه و فکرمیکنم یکم خوابالوئه. البته من اینجوری فکر میکنم ولی بقول سپیده و فاطمه آدم دوس داره زودتر بیان دیگه به آخراش حوصله اش نمیگیره. البته مال من که تازه نصف شده بارداریم

لینک به ارسال
  • 0

تو زنده ای الان؟؟؟!!! فکرکنم اینو قبل از اینکه بری تو کما نوشتیO.o... دختر خوب اینننننننهمه قرص و یکجا؟؟؟!!! بیا منم بخور... بارداری، اولا ربطی به پرده بکارت نداره و با اونم باردار میشی در صورتیکه منی به تخمک برسه. تو حتی رابطه ی دخولی هم نداشتی اصلا منی به واژنت برخورد کرده یا نه؟ ضمنا با این قرصایی که ماشالله هر داروخانه ای هم یه مدلش رو برات تجویز کرده تا صدسال دیگه هم باردار نمیشی. حالا بشین خودتو بکش تا سالهای آینده از این کارت پشیمون بشی>:(پریود که میشی حتما چون باردار نمیشی با این تفاسیر ولی حتما 2 بهمن بشی فکر نمیکنم.. این قرصا شرایط هورمونیتو بدجوری بهم میریزه و پریودات با تاخیر خواهد بود تا یه مدت که خودش روی روال بیفته

لینک به ارسال
  • 0
kianfar 15 دقیقه قبل گفته :

تو زنده ای الان؟؟؟!!! فکرکنم اینو قبل از اینکه بری تو کما نوشتیO.o... دختر خوب اینننننننهمه قرص و یکجا؟؟؟!!! بیا منم بخور... بارداری، اولا ربطی به پرده بکارت نداره و با اونم باردار میشی در صورتیکه منی به تخمک برسه. تو حتی رابطه ی دخولی هم نداشتی اصلا منی به واژنت برخورد کرده یا نه؟ ضمنا با این قرصایی که ماشالله هر داروخانه ای هم یه مدلش رو برات تجویز کرده تا صدسال دیگه هم باردار نمیشی. حالا بشین خودتو بکش تا سالهای آینده از این کارت پشیمون بشی>:(پریود که میشی حتما چون باردار نمیشی با این تفاسیر ولی حتما 2 بهمن بشی فکر نمیکنم.. این قرصا شرایط هورمونیتو بدجوری بهم میریزه و پریودات با تاخیر خواهد بود تا یه مدت که خودش روی روال بیفته

خب خیلی نگران بودم چون اصلا حواسم نبود روز تخمک گذاری،برای اطمینان هم به دکتر های داروخانه میگفتم که قرص هارو خوردم ولی باز بهم قرص دادن و میگفتن چون روز تخمک گذاری ،احتمالش خیلی بالاست، اره مطمینم منی به واژنم برخورد کرد برای همین خیلی استرس دارم،😥🙁😢یعنی میگین دیگه باردار نمیشم در اینده؟؟؟؟؟؟؟من فقط الان قصد بارداری نداشتم!

لینک به ارسال
  • 0

@Sgh 15 تا قرص خوردی ؟؟؟؟😭😭😭حالت خوبه؟؟؟؟

وات تو دو یو؟؟؟؟😓

این چندتاست عزیزم ؟؟✌

چشماتو در بیارم؟؟😠مگه نقل و نباته میدی میره پایین هاااان؟؟😠😠😠

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

اعضا تا این لحظه: 19,028
سوالات تا این لحظه 18,686
جواب ها تا این لحظه 91,566

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

259 امتیاز

3920 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

191 امتیاز

3591 ارسال

دکتر مرجان قاجار