رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

257 امتیاز

3863 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

190 امتیاز

3558 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

142 امتیاز

2499 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

161 امتیاز

1685 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

52 امتیاز

1391 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

18,432

پاسخ ها: 90,485

• 0

بتای منفی و تاخیر قاعدگی، حتما باردار نیستم؟

سلام. ۲۸ سالمه. مشکلمو دیروز گفتم. روز جمعه دوهفته پیش بعده رابطه ۶ تا قرص ld خوردم (که دوستان گفتن اشتباهه) روز چهارشنبه یعنی پنج روز بعدش بعده رابطه دو تا قرص اورژانسی خوردم(که گویا درست بوده) الان از رابطه اولیه ۱۰ روز گذشته و از دومیه هفت روز. که امروز ازمایش بارداری بتا دادم کمتر از ده بود یعنی منفی. بیبی چکم منفی. مشکلم اینه که نمیدونم دوره پری م کی بوده که بخوام حساب کنم باید کی پریود شدم به طور نرمال. اما همیشه بعده قرص اورژانسی یه هفته بعدش پری میشدم که الان نشدم. دارم از استرس میمیرم. باردارم ؟ تو رو خدا بگید چه کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

7 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز زمانی که پریودتان عقب می افتد و آزمایش خون می دهید و پاسخش منفی می شود، یعنی شما باردار نیستید. چون آزمایش خون مثبت کاذب یا منفی کاذب ندارد. این مساله هم تنها در مورد آزمایش خون صدق می کند و جواب بارداری از این طریق نسبت به سایر روش ها دقیق تر و بهتر است. 

لینک به ارسال
  • 0

اصلا امکان بارداری وجود نداره الکی استرس نگیر بعدشم چع خبررررره اینهمه قرص الکی نخورین این قرصا ممکنه تا چند وقت تاریخ ماهانت بهم بریزه این قرصا عوارض جبران ناپذیری داره برا بعد نخورین اینارو و بیشتر مراقب باش.

لینک به ارسال
  • 0

@Amnamn واااای چه کردی با خودت جا داره دعوات کنم 😠قرص مگه نقل و نباته میدی میره پایین؟😠به فکر سلامتیت باش عزیزم 

باردار هم نیستی اونم با این همه قرصی که خوردی جواب ازمایشت هم که منفی بوده خیالت راحت باشه .

اگه پریودت نا منظم شده بخاطر قرص هاس حسابی هورمون هاتو بهم زدی انتطار نداشته باش سر موقع پریود بشی تا سه ماه طول میکشه دوباره منظم بشی ولی دیگه به هیچ عنوان قرص نخور چون عوارض وحشتناکی داره که عوارض اولیش همین بهم ریختن هورمون هاس و خدایی نکرده در آخر نازایی و مشکلات دیگه بخاطر همین استفاده در سال یک باره نه بیشتر.

الان هم چای زعفران دم کن بخور و یکم بپر بپر کن و فعالیتتو زیاد کن پریود میشی نگران نباش استرس خودش باعث تاخیر بیشتر هم میشه.

ولی دیگه قرص نخوری هاا😕

لینک به ارسال
  • 0

چشم. اره ازمایش بارداری منفی بوده ولی الان جوابش درسته ؟ وای خدایا خیلی استرس دارم

لینک به ارسال
  • 0
Amnamn 2 دقیقه قبل گفته :

چشم. اره ازمایش بارداری منفی بوده ولی الان جوابش درسته ؟ وای خدایا خیلی استرس دارم

چشمای قشنگت بی بلا 

آره عزیزم منفی بوده نگران نباش درسته 

استرست رو بزار کنار آرامشتو حفظ کن یک گل گاو زبان هم دم کن بخور آروم تر میشی قاعده آور هم هست .هر چی استرس داشته باشی پریودت عقب تر میفته ها😕

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

اعضا تا این لحظه: 18,867
سوالات تا این لحظه 18,432
جواب ها تا این لحظه 90,485

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

257 امتیاز

3863 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

190 امتیاز

3558 ارسال

دکتر مرجان قاجار