رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

323 امتیاز

4600 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

235 امتیاز

4265 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

334 امتیاز

3478 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

239 امتیاز

1896 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

0 امتیاز

1669 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

22,298

پاسخ ها: 105,247

• 0

رحم کوچک در زنان، باعث نازایی می شود؟

باسلام. 22سالمه. 2 ساله ازدواج کردم باردار نمیشم. آزمایش و سونو دادم گفتن رحمم به اندازه رحم یه گنجشکه و تخمدان هام بیش از حد کوچیکن بخاطر همین بهم گفتن به هیچ عنوان نمیتونم طبیعی باردار شم و فقط از طریق فرزند خاندگی یا رحم اجاره ای میتونم بچه دار شم. الان 1 ماهه داروی گیاهی تقویت تخمدان و رحم میخورم. همزمان قرص استروژن و پروژسترون مصرف کردم 1ماه که اصلا این ماه پریود نشدم. من فقط با دارو پریود میشم. آیا راهی هست که خودم بچه دار شم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

20 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز اگر شما در مراکز تخصصی ناباروری بررسی شده اید دنبال روش عقب افتاده مثل درمان گیاهی نباشید باید مسیری را که لازم است و برای شما تعیین کرده اند پیش ببرید. 

لینک به ارسال
  • 0

تاحالا به مراکزخاص مراجعه نکردم.فقط پیش متخصص زنان زایمان نازایی رفتم.ممکن هست به مراکزخاص مراجعه کنم و یه راهی بجزاین2راه پیشنهادکنن؟؟

لینک به ارسال
  • 0

عزیزم  اینکه درمان گیاهی یه روش قدیمیه شکی درش نیست .. اما آیا روش های گیاهی بهتر جواب نمیدن ؟ مسلما همینطوره چراکه قبل از گسترش علم و داروهای شیمیایی زمانی برای هر مشکلی داروی گیاهی به کار برده میشد گرچه استفاده از داروهای گیاهی مستعد حوصله و زمان هست ولی نتیجه بهتر و عوارض بسیار کمتری دارند ..

گلم علت کوچیک بودن رحم شما کمبود هورمونه استروژنه  ... اگه آزمایش ذخیره تخمدانی دادید و ذخیره تخمدان شما نرمال هست  پس نگران نباشید چون نهایتا این تخمدانه که باعث باروری میشه نه رحم ...

برای کوچیک بودن رحم نمیدونم تاحالا چه داروی گیاهی استفاده کردی ولی من یه راهکار میدم که قول میدم اگه تنبلی نکنی و درست و باحوصله انجام بدی نتیجه میگیری 

از عطاری تخم هویچ و پنج انگشت و رازیانه تهیه کن به مقدار مساوی از هرکدام اسیاب کن و باهم قاطی کن ... از این ترکیب صبح ها دم کن و روزی سه لیوان بخور (یه کم تلخه ولی ارزش بسیاری داره) از زمانی که خونریزی پریدت تموم میشه شروع کن بخور اگه ماه اول نتیجه نگرفتی ماه دوم حتما میگیری فقط در زمان پریدیت قطع کن و با تمام شدنه خونریزی دوباره شروع کن ...اگه دقیق عمل کنی مطمئن باش نتیجه میگیری و میای اینجا و میگی مامان شدی ? ان شالله 

لینک به ارسال
  • 0
در در 29 شهریور 1396 در 04:38، پری پری گفته است :

تاحالا به مراکزخاص مراجعه نکردم.فقط پیش متخصص زنان زایمان نازایی رفتم.ممکن هست به مراکزخاص مراجعه کنم و یه راهی بجزاین2راه پیشنهادکنن؟؟

دوست عزیز همراه با همسر خود به کلینیک های نازایی مراجعه کنید

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 21,195
سوالات تا این لحظه 22,298
جواب ها تا این لحظه 105,247

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

323 امتیاز

4600 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

235 امتیاز