رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

210 امتیاز

2647 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

155 امتیاز

2510 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

110 امتیاز

1437 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

143 امتیاز

1256 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

45 امتیاز

908 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

12,148

پاسخ ها: 61,190

• برترین مشارکت کنندگان

• 0

قرص لتروزول خوردم، ممکنه باردار بشم؟

با سلام

من سه ماهه که دارم برای بارداری اقدام میکنم و باردار نشدم. ماه سوم دکتر رفتم و دکتر بهم قرص لتروزول داد ماه چهارم از روز سوم پریودی روزی 2 تا قرص خوردم. روز 14 هم سونو داشتم که جواب سونوی من این بود: رحم دارای ابعاد 36*79 mm است. اکوی میومتر هوموژن است. اندومتر اکوژن، صاف، متقارن و midline به ضخامت 9.5mm است.

تخمدان چپ حاوی تعدادی فولیکول در حال رشد است که قطر بزرگترین آنها 20، 11، 9 و 7 mm است. تخمدان راست فاقد فولیکول قابل اندازه گیری است.

چقدر احتمال داره این ماه باردار بشم. امروز روز 24 پریودیم هست. روز 23 بدجور دمای بدنم بالا رفته بود و گرگرفتگی داشتم. در واقع حالت های مریضی داشتم. سیکل پریودی من 28 روزه است. یعنی 4 روز دیگه روز پریودی من هست. امکان داره باردار باشم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

14 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر پریودشان گذشت و خونریزی اتفاق نیفتاد آزمایش بدهند. حالا این آزمایش می تواند آزمایش خون یا بارداری باشد. کلا ما انتظار داریم که بعد از به تاخیر افتادن پریود، تست بتا عدد حدود 100 را نشان بدهد و در این زمان معمولا با بی بی چک هم که چک کنند جواب مثبت است. اما در مورد خانم هایی که قاعدگی های منظمی ندارند ممکن است بعد از تاخیر در پریود آزمایش بدهند و نتیجه منفی باشد اما چند روز بعد که مجددا تست می دهند پاسخ مثبت است.

لینک به ارسال
  • 0

بعیدنیست .سایزفولیکول 20 ml خیلی خوبه برای بارداری . اگرپریودنشدی خیلی امیدوارباش. چندروز بعدازتاخیرپری میتونی آزمایش خون بدی یا بی بی چک بزاری👶🌿

لینک به ارسال
  • 0

سلام. این قرص که میگی برای تقویت تخمدان هستش؟ چطور شده که دکتر برات تقویتی تجویز کرده در حالیکه تخمدان هات خوب کار میکنن؟ خودشم بعد ۳ ماه؟ من بعد دو سال به دکتر میگم تقویت تخمدان بده میگه تخمک گذاری داری نیاز نداری

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

اعضا تا این لحظه: 14,850
سوالات: 12,148
پاسخ ها: 61,190

متخصصان فعال

1. باراد

1,763 امتیاز

3623 ارسال

باراد

2. دکتر فریبا الماسی

210 امتیاز

2647 ارسال

دکتر فریبا الماسی