رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

323 امتیاز

4625 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

236 امتیاز

4286 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

336 امتیاز

3556 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

239 امتیاز

1904 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

0 امتیاز

1683 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

22,543

پاسخ ها: 106,033

• 0

چرا درد پریود دارم، اما نمیشم؟

سلام عزیزان.بنده 20 شهریور2بارازپشت بانامزدم رابطه داشتم.اب منی رو،روی شکم بنده ریختن.وقتی که باعرض پوزش رفتم دسشویی شلنگ روبه علت فشارکم نزدیک گرفتم وخودم روشست وشودادم.ونگرانم که نکنه ازپیشاب وارد واژن من شده باشه.اصلا مطمعن نیستم فقط احتمال میدم.البته نامزدم گفتن کنترل شده بوده دور اول.ودوردوم هم گفتن خیلی مونده بودآبشون بیاد که دراوردن وروی شکمم ریختن.باکره هم هستم. هر2باراب رو روی شکم بنده ریختن.وبه قولی کنترل شده ولی من نگران پیشابم.اصلا هم مطمعن نیستم.فقط احتمال میدم.

چون خودم روکه شستم شلنگ روبه صورت عقب جلومیاوردم ومجبوربودم نزدیک بگیرم وشلنگ دیگه تقریبا حالت چسبیده ومالشی مانندداشت.حالا میگم تواین شست وشو ممکنه اگه پیش ابی بوده باشه رسیده باشه به داخل واژن.حساب که کردم پریودهای قبلم 1تا7 شهریور بود که 31مرداد لکه بینی داشتم.بعدش پریود ماه بعدم که مهرماهه باید میشد1 مهر اگه به تاریخ دقیق بگم ولی افتاد 26 و27 شهریور لکه بینی داشتم که توی همین سایت پرسیدم احتمال بارداری هست یانه وممکنه خونریزی لانه گزینی باشه؟ عزیزان عضو سایت ویکی ازپزشکان عزیزسایت همگی توی پاسخ هاشون کلیات گفتن احتمالا بارداری نیست.و28 شهریورپریود شدم وتا2یا3 مهرطول کشید.البته  خون توی بینش قطع شد ودوباره شروع شد وسرجمع تا2یا3 مهرطول کشید.حالا براین اساس که حساب کردم باید 24 مهرماه پریود میشدم.اما امروزم که 24 مهره هم تاچندروز قبلش وهم امروز زیرشکمم درد میکنه تیرهم میکشه .سردرد وسرگیجه هم دارم البته این مورد دائمی نیست.میاد ومیره.نفخ هم داشتم.معده ام هم اسیدی میشد وتیرمیکشید که البته خودم داروی معده مصرف میکنم ومشکل معده دارم ولی گفتم برای اطمینان بگم.توی سینه هام هم احساس دردوتیرکشیدگی دارم.توشکمم هم گاهی داغ میکنه حالا نمیدونم زیرش یابالاش دقیق خاطرم نیست.جوش هم زدم که نمیدونم مرتبط بانشانه های پریودباشه یانه.اما هرچی میرم چک میکنم اثری ازخون پریود نیست.حتی لکه هم نیست.حالا توی فاصله پریود قبل تااین پریود که 28 شهریور تا2تا3 مهربود2یا3 مورد ترشحاتی داشتم که یه بار اگه اشتباه نکنم حالت لخته خون بود واون یکی موارد قشنگ مشخص نبود خون باشه یاچیزی دیگه میشه گفت تقریبا حالت صورتی مانند داشت وباعرض پوزش توی همون زمان ها واژنم بوی بدی میداد که فکرکنم بخاطرهمون ترشحات بود.نمیدونم مطمعن نیستم.توی اون پریود 1تا7 شهریورم فقط 3 روز اول خون داشتم.وبقیش تا7 شهریور خون به شکل گوله گوله وهمون لکه میامد که یک روز قبلشم 31 مرداد بازلکه بینی داشتم.به دنبالش دل دردهم داشتم وزیرشکمم هم درد میکرد.البته برای جوش های پوستم چندروزی هست ازقرص تتراکیم که بالاش توی یک دایره یک Rنوشته ودنبالشم واسه اسم دارو نوشته تتراسیکلین  250 .این ممکنه باعث تاخیر توی پریودم بوده باشه؟تاچندروز دیگه پریود نشم طبیعیه؟علتش چیه که پریود نشدم؟چیکارکنم پریود شم؟خیلی هم سراین مسعله استرس ونگرانی دارم.هرچی چک میکنم صبرمیکنم پریود نمیشم به شدت نگرانم ومیترسم واسترس دارم.ممکنه باردار باشم؟ارتباطی به بارداری داره؟ممکنه باردار باشم؟

بابت طولانی متن پوزش میخوام گفتم تمام موارد رو خدمتتون عرض کنم که بشه نتیجه درست گرفت.منتظر پاسختون هستم.

بزرگی بفرمایین دراسرع وقت پاسخ بفرمایین

یک تیکه رو اصلاح میکنم.

توی فاصله پریود 28 شهریود تا3 یا2مهر واین پریود که باید 24 مهر اتفاق میوفتاد،2یا3 مورد ترشحاتی داشتم که یه بار اگه اشتباه نکنم حالت لخته خون بود واون یکی موارد قشنگ مشخص نبود خون باشه یاچیزی دیگه میشه گفت تقریبا حالت صورتی مانند داشت وباعرض پوزش توی همون زمان ها واژنم بوی بدی میداد که فکرکنم بخاطرهمون ترشحات بود.نمیدونم مطمعن نیستم.

و یک چیز دیگه هم اضافه کنم اینکه توی فاصله پریود 28 شهریور تا2یا3 مهر واین پریودکه 24 مهرباید میشدم،جدای ازاون ترشحاتی که گفتم مشکوک به خون اینا ولخته خون بود،ترشحات سفیدهم زیادداشتم.ویاترشحاتی که مشکوک به خون یالخته نبود.که نمیدونم اون بوی بد واژن بخاطرهمون ترشحات بوده یانه.

ببخشین متن طولانیه عزیزان.

توی قسمت سوالات برای دونستن بقیه نظرات دوباره درخواست دادم ولی فکرکنم چون توی بخش اشتباه گذاشته بودم پاک شد.احتمال دادم که مربوط به بخش گفت وگوی خودمانی باشه.

دیگه نوشتم اینجا.

البته اونجا چندتاازکاربرای عزیزسایت پاسخ دادن که ممنونشون هستم اگه این روهم میبینن.

ولی خواستم نظر بقیه دوستان واگر پزشکان این بخش هم هستن نظر بقیه پزشکان روهم بدونم.

فقط ابجیایی که قطعی اطلاعات کافی ودقیق دارین پاسخ بدین.

منتظرتونم.سپاس عزیزای دل.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

95 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

سوالتون طولانی بود کوتاه خوندم ولی فکر نکنم حامله باشین

لینک به ارسال
  • 0
Sudi 38 دقیقه قبل گفته :

سوالتون طولانی بود کوتاه خوندم ولی فکر نکنم حامله باشین

سپاس پاسخ دادی عزیزم.حالا میشه بزرگی کنید یه زمان کوتاهی روبگذراید وکامل بخونید؟طولانی بودنش روگفتم تمام موارد رو ذکر کنم که بشه درست نتیجه گیری کرد.

لینک به ارسال
  • 0

دوستان میدونم مطلب طولانیه واکثرا دوستان شایدحوصلشون نشه کامل بخونن 

ولی گفتم کامل تمام مواردی که شاید ارتباط داشته باشه روبگم که بتونین درست نتیجه گیری کنید.

بزرگی کنین یه کوچولو وقت بزارین بخونین دوستان.

چون هرچی چک میکنم بازدیدهست اما پاسخی نیست.

نیاز به راهنمایی ونظرتون دارم عزیزان بی پاسخم نزارین ممنون میشم.

لینک به ارسال
  • 0

@نرگس راد سلام خدمت شما نرگس گلی 

اول از همه بگم که بارداری از طریق رابطه ی مقعدی وجود نداره و با این چیزهایی که گفتی امکانش وجود نداره خیالت راحت باردار نیستی فقط سعی کن از راه های دیگه در دوران نامزدی رابطه داشته باشین چون رابطه ی مقعدی خیلی برای خودت ضرر داره 

یا این تفاسیر و علائمی که گفتی حتما پیش متخصص برو و آزمایش ها و سونوگرافی برات انجام بشه احتمال داره بخاطر عفونت باشه و یا هورمون هات بهم ریخته باشه ترشح بد بو که گفتی نشونه ی عفونته حتما برو دکتر 

معده دردت هم بخاطر مشکل معدته نگران نباش داروهاتو به موقع و درست مصرف کن و تغذیتو هم مراقب باش و چیزهای که نفخ میارن نخور مثل حبوبات و ماست و...

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 21,367
سوالات تا این لحظه 22,543
جواب ها تا این لحظه 106,034

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

323 امتیاز

4625 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

236 امتیاز