رفتن به مطلب
  • 0

درد دل در دوران بارداری، میشه حرف بزنیم؟

بچه ها دلم گرفته ، من همیشه توی زندگیم تنها بودم آخه خواهر نداشتم خاله هم نداشتم همبازی خاصی هم نداشتم . مامانمم معلمه سرش شلوغ همیشه از نظر مادی تامین شدم اما عاطفی نه تا قبل ازدواجم فک میکردم همه مثل منن وقتی که ازدواج کردم و به مشکل خوردم وقتی پیگیری کردم دیدم ریشه اش برمیگرده به تربیتم تربیتی که شاید توش عاطفه خیلی کم بود خیلی من یادم نیس آخرین بار بابام و یا حتی مامانم و کی بغل کردم بعضی وقتها که مامانارو میبینم با دختراشون چجوری برخورد میکنن دلم می گیره اما باز بیخیال میشم مامان منم بد نیس خیلی کارا کرده فقط سرش زیادی شلوغه 

حالا الان چیزی که دلمو میسوزونه یه چیزه من هرسال همسرم اربعین پیاده میره کربلا اینو همه می دونن خانواده پدرم اما سال هاست نرفتن نه این که نشه نمی خواستم برن حالا امسال با این که وضعیت منو میدونن من اون موقع تقریبا ۳۵ هفته اینا هستم میخواند خانوادگی برن پیاده روی مامانم و داداشامو بابام ، دلمیگره یعنی با خودشون یه لحظه فک نکردن این دختره حامله تنها شوهرشم که میره حالا این همه سال ما نرفتیم امسالم نریم مواظبش باشیم ، هرچی با خودم کلنجار میرم که مهم نیس که من شوهر دارم وظیفه اونه ازم مراقبت کنه بازم همش میاد تو ذهنم پس من کی مامان داشته باشم 😭

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

30 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 1
nfatemeh 4 دقیقه قبل گفته :

بچه ها دلم گرفته ، من همیشه توی زندگیم تنها بودم آخه خواهر نداشتم خاله هم نداشتم همبازی خاصی هم نداشتم . مامانمم معلمه سرش شلوغ همیشه از نظر مادی تامین شدم اما عاطفی نه تا قبل ازدواجم فک میکردم همه مثل منن وقتی که ازدواج کردم و به مشکل خوردم وقتی پیگیری کردم دیدم ریشه اش برمیگرده به تربیتم تربیتی که شاید توش عاطفه خیلی کم بود خیلی من یادم نیس آخرین بار بابام و یا حتی مامانم و کی بغل کردم بعضی وقتها که مامانارو میبینم با دختراشون چجوری برخورد میکنن دلم می گیره اما باز بیخیال میشم مامان منم بد نیس خیلی کارا کرده فقط سرش زیادی شلوغه 

حالا الان چیزی که دلمو میسوزونه یه چیزه من هرسال همسرم اربعین پیاده میره کربلا اینو همه می دونن خانواده پدرم اما سال هاست نرفتن نه این که نشه نمی خواستم برن حالا امسال با این که وضعیت منو میدونن من اون موقع تقریبا ۳۵ هفته اینا هستم میخواند خانوادگی برن پیاده روی مامانم و داداشامو بابام ، دلمیگره یعنی با خودشون یه لحظه فک نکردن این دختره حامله تنها شوهرشم که میره حالا این همه سال ما نرفتیم امسالم نریم مواظبش باشیم ، هرچی با خودم کلنجار میرم که مهم نیس که من شوهر دارم وظیفه اونه ازم مراقبت کنه بازم همش میاد تو ذهنم پس من کی مامان داشته باشم 😭

الهیییی دشمنات فدات شن عزززیزم

چ شرایط سختی ، ولی میگم شاید مادرت آگاهی نداره ک خطر زایمان زودتر از 38هفته هست،تو هم ک میگی دلدرد داری.

وای نمیدونم چی بگم.

خب شاید خیالش ب خانواده شوهرت، ب مستقل و قوی بودن تو گرمه!

لینک به ارسال
  • 1

عزیزم جوش نزن من اگه بخوام چیزی بگم اسکت در میاد فقط جوش نزن

من حتی واسه زایمانم مامانم نبود 

من بچه هام مریض میشن هیچ کس نیست بیاد پیشم 

من مهدیا رو حامله بودم مهدا رو بستریش کردن دو هفته حتی کسی ملاقات نیومد 

حتی یه ساعت کسی نیومد جاش تا خودم برم حموم حتی 

منم شوهرم هر سال پیاده میره کربلا تنهام ولی چه کنم 

فقط جوش نزن امیدت به خدا باشه تنهات نمیزاره

لینک به ارسال
  • 1
Mahda 1 ساعت قبل گفته :

بیا پیش من عزیزم منم هرکاری کردم شوهرم گفت حتما پیاده میره😭😭😭هرچی گفتم من با دوتا بچه تنهام گفت اشکال نداره من میرم😞😞

وا.. مهدا.. ببخشین اینو میپرسم... شما شوهراتون حالشون خوبه. بابا عجب چیزی شده این پیاده روی

لینک به ارسال
  • 1

@nfatemeh شرایطت سخته و واقعا ناراحت شدم..من وقتی زایمان کردم..مادرم نبود..فقط خودمو خواهرم بودیم.شب ک زایمان کردم خالم پیشم بود ک شاید از مادر بیشتر بهم رسید..البته فردا صبح ک‌مرخص شدم‌مامانم اومد و تا یک‌ماه پیشش بودم..ولی واقعا سخت بود چون کارای خودشم‌مونده بود و خواهرم جاش بود..ولی وقت رفت چشم و امسرش ب مادرشوهرم بود ک‌اونم ولم کرد ی روزم پیشم نموند..رفت کمک دخترش ک‌پسرشو ختنه کردن..واقعا در چنین شرایطی فقط مادر دختر میتونه کمکش کنه

خواهر منم همین روزا زایمان میکنه و هیچ یک ازما نمیتونه بره پیشش حتی مادرم..چون اون شمال و ما جنوبیم..و اینکه بارون و هوای اونجا سخته مادرمو تنها بفرستیم..اگه اونم بره بابام دست تنها میمونه..یعنی اونم مثل تو فکر میکنه؟ ؟😢 

لینک به ارسال
  • 1
●●sepideh●● 7 ساعت قبل گفته :

@Mahda یک چیزی بگم ناراحت نشی بنظرم این پیاده روی دیگه ریا شده بهانست تظاهر هست  

میخوان از خونه برن بیرون بهانه ندارن😂 اینم شده ی بهانه واسشون...ما ک همون با ماشینشم نرفتیم چ برسه ب پیاده رویش..ایشالله نایب ما باشم..و ماهارو دعا کنن

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

اعضا تا این لحظه: 15,736
سوالات: 13,352
پاسخ ها: 66,781

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

215 امتیاز

2880 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

160 امتیاز

2670 ارسال

دکتر مرجان قاجار