رفتن به مطلب

• متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

2552 ارسال

210 امتیاز

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

2417 ارسال

154 امتیاز

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

1369 ارسال

109 امتیاز

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

1213 ارسال

141 امتیاز

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

849 ارسال

44 امتیاز

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

11,995

پاسخ ها: 67,009

• 0

احتمال باردار شدن، چقدر اقدام لازمه؟

سلام دوستان عزیز...من دو ماه پشت سر هم 28روزه پریود میشدم ولی این ماه 27روزه و قصد بارداری دارم از شب یازدهم تا هفدهم پریودیم یه شب در میون اقدام کردم و شب بیستم هم ااقدام کردم...سوالم اینه تا کی باید اقدام کرد با این شرایط احتمال بارداریم هست یا نه؟باید تا روز چند پریودی اقدام کنم؟علائم خاصی هست که بفهمم باردارم یا نه؟ 

ویرایش شده در توسط niniaz

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

5 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0
رزز 20 دقیقه قبل گفته :

سلام دوستان عزیز...من دو ماه پشت سر هم 28روزه پریود میشدم ولی این ماه 27روزه و قصد بارداری دارم از شب یازدهم تا هفدهم پریودیم یه شب در میون اقدام کردم و شب بیستم هم ااقدام کردم...سوالم اینه تا کی باید اقدام کرد با این شرایط احتمتل بارداریم هست یا نه؟باید تا روز چند پریودی اقدام کنم؟علائم خاصی هست که بفهمم باردارم یا نه؟ 

ببین با توجه به سیکلت،شما از روز دهم پریود شروع کن ب اقدام یک شب درمیان تا بیستم سیکلت ادامه بده.گلم علایم بارداری معمولا بعد از عقب افتادن پریود و مثبت شدن بی بی چک تازه کم کم بروز میکنن پس علامت خاصی ک زودتر از موعد بگه بارداری نیست.توکل ت ب خدا گلم ایشالا زودی مامان بشی

لینک به ارسال
  • 0
Sogoljooon 16 ساعت قبل گفته :

ببین با توجه به سیکلت،شما از روز دهم پریود شروع کن ب اقدام یک شب درمیان تا بیستم سیکلت ادامه بده.گلم علایم بارداری معمولا بعد از عقب افتادن پریود و مثبت شدن بی بی چک تازه کم کم بروز میکنن پس علامت خاصی ک زودتر از موعد بگه بارداری نیست.توکل ت ب خدا گلم ایشالا زودی مامان بشی

ممنون از شما دوست عزیز...چرا بقیه دوستان عزیز جوابم رو ندادند

لینک به ارسال
  • 0
رزز 5 دقیقه قبل گفته :

ممنون از شما دوست عزیز...چرا بقیه دوستان عزیز جوابم رو ندادند

دوستان با من هم نظر بودن حتما.من یه زمانی فعال سایت بودم الانمو نبین.

لینک به ارسال
  • 0

سلام

بهترین زمان برای لقاح 3روزمانده به زمان تخمک گزاری ویک روز بعداز تخمک گزاری است.تخمک وقتی که ازادشد24ساعت برای لقاح با اسپرم زمانداردواگراسپرمی نبودتخمک ازبدن زن همراه با ترشحات خارج می شودوبعداز ان دیگراگررابطه زناشویی هم انجام بشه لقاحی انجام نخواهدشد.

بعضی از افراداین رابطه را بعداز این زمان به امیدبارداری انجام می دهندکه اصلا این موضوع منتفی است.

لینک به ارسال
  • 0

دوست عزیز در ابتدا بهتر است نگران نباشید و استرستان را کم کنید چون همین استرس می تواند روی باردار شدن تاثیر منفی داشته باشد. ما معمولا به خانم هایی که سنشان کمتر از سی سال هست یک سال زمان می دهیم تا بعد از اولین اقدام برای بارداری، بچه دارد شود. اگر سن خانم بالای سی سال باشد این زمان حدود 7 ماه است و برای خانم های بالای 40 سال هم حدود 3-4 ماه زمان در نظر می گیریم. اگر در حال حاضر عارضه دیگری از جمله عفونت و... دارند باید بررسی شوند و بیماری یا اختلال جانبی درمان شود. در غیر این صورت می توانند تا یک سال صبر کنند و بعد از آن اگر بارداری اتفاق نیفتاد همزمان با همسرشان به کلینیک های ناباروری مراجعه کنند تا آزمایش های تخصصی برایشان انجام شود.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1475781541_-----72890-709.gif.c6883b92ed4990c9205725127e043a8c.gif.2608a28f0f0eed52d43727603961ee17.gif    

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
اعضا تا این لحظه: 0
سوالات: 11,995
پاسخ ها: 67,009

متخصصان فعال

1. باراد

4225 ارسال