رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

365 امتیاز

5868 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

262 امتیاز

5473 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

390 امتیاز

4983 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

244 امتیاز

2280 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

1 امتیاز

1982 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

27,961

پاسخ ها: 129,668

• 0

کم شدن ترشحات، یعنی تخمک گذاری ندارم؟

سلام خانم دکتر. آیا هرماه که پریود می شیم تخمک گذاری مطمئنا بعدش انجام میشه یا ممکنه یه ماه نشه؟ آخه من ترشحاتم خیلی کم شده اصلا انگار نه انگار پریود بودم. دو سه ماهی می شه ترشحی قبل و بعد از پریود ندارم. و پریودمم بعد از سه روز حتی دیگه لکه بینی هم نداره و روز چهارم دیگه قطعه:(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

55 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0
kianfar 48 دقیقه قبل گفته :

سلام خانم دکتر. آیا هرماه که پریود میشیم تخمک گذاری مطمئنا بعدش انجام میشه یاممکنه یه ماه نشه؟ آخه من ترشحاتم خیلی کم شده اصلا انگار نه انگار پریود بودم. دو سه ماهی میشه ترشحی قبل و بعد از پریود ندارم. و پریودمم بعد از سه روز حتی دیگه لکه بینی هم نداره و روز چهارم دیگه قطعه:(

سلام دخترم دکتر فاطمه هستم

اره امکان داره یه ماه تخمک ازاد نشه

ولی اینکه پریودت کم شده دلایلی داره

قرص ویتامین دی میخوری؟

مشکل قند یا تیرویید نداری

لینک به ارسال
  • 0

همراه گرامی اگر خانمی قاعدگی مرتب دارد و بدون مصرف دارو به موقع پریود می شود یعنی تخمک گذاری دارد و نیاز به دارو ندارد.در این افراد اگر نازایی وجود دارد علت نازایی علل دیگری است و مشکل تخمک گذاری نیست.

جهت بررسی دقیق و معاینه به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.

لینک به ارسال
  • 0
kianfar در 7 مرداد 1397 در 12:34 گفته :

سلام خانم دکتر. آیا هرماه که پریود می شیم تخمک گذاری مطمئنا بعدش انجام میشه یا ممکنه یه ماه نشه؟ آخه من ترشحاتم خیلی کم شده اصلا انگار نه انگار پریود بودم. دو سه ماهی می شه ترشحی قبل و بعد از پریود ندارم. و پریودمم بعد از سه روز حتی دیگه لکه بینی هم نداره و روز چهارم دیگه قطعه:(

سلام کیانفر جون.من خودم قبل اینکه باردار بشم،دو ماه هیچ اثری از تخمک گذاری نداشتم،چون سونو هم میرفتم و بهم میگفتن اوضاعت خوب نیست.. ینی هیچی ها،اینقد ناامید بودم،اما الان ک فک میکنم یادم میاد که اون دو ماه خیلی استرس و درگیری فکری داشتم،شاید از اون بوده.ماه پیشم شانسی از کیت استفاده کردم که دیدم مثبت شد و اقدام کردم،شکر خدا الان باردارم.پس نا امید نشو.فقط یکم آروم باش.❤

لینک به ارسال
  • 0
فاطمه جون 1 ساعت قبل گفته :

سلام کیانفر جون.من خودم قبل اینکه باردار بشم،دو ماه هیچ اثری از تخمک گذاری نداشتم،چون سونو هم میرفتم و بهم میگفتن اوضاعت خوب نیست.. ینی هیچی ها،اینقد ناامید بودم،اما الان ک فک میکنم یادم میاد که اون دو ماه خیلی استرس و درگیری فکری داشتم،شاید از اون بوده.ماه پیشم شانسی از کیت استفاده کردم که دیدم مثبت شد و اقدام کردم،شکر خدا الان باردارم.پس نا امید نشو.فقط یکم آروم باش.❤

عزیزم.. بسلامتی.. آخه به من گفتن اوضاعت کاملا خوبه.. شدیدا هم پریود میشم. آخه شک کردم آیا ممکنه تخمک گذاری انجام نشه که دکتر خیالمونو راحت کرد.. آرومم بابا بخدا تازگیا حوصلم سررفته چرت و پرت زیاد میگم... نی نی تم مبارکا باشه فاطمه جونی🤗

لینک به ارسال
  • 0
kianfar 7 ساعت قبل گفته :

عزیزم.. بسلامتی.. آخه به من گفتن اوضاعت کاملا خوبه.. شدیدا هم پریود میشم. آخه شک کردم آیا ممکنه تخمک گذاری انجام نشه که دکتر خیالمونو راحت کرد.. آرومم بابا بخدا تازگیا حوصلم سررفته چرت و پرت زیاد میگم... نی نی تم مبارکا باشه فاطمه جونی🤗

خب خداروشکر پس مشکلی نداری.

قربونت عزیز ممنون،دعا کن به سلامتی و راحتی باشه،اولیه خیلی میترسم😧

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

اعضا تا این لحظه: 25,305
سوالات تا این لحظه 27,961
جواب ها تا این لحظه 129,668

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

365 امتیاز

5868 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

262 امتیاز

5473 ارسال

دکتر مرجان قاجار