رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

368 امتیاز

6145 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

264 امتیاز

5754 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

397 امتیاز

5302 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

244 امتیاز

2334 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

2 امتیاز

2049 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

29,084

پاسخ ها: 135,339

• 0

علائم شدید بارداری، آیا حامله ام؟

سلام
من ٢٤ سال دارم و ٤ ماه هست كه در حال اقدام به بارداريم. پريود هاي من معمولاً ٣٨ روزه بود ولي از وقتي كه اقدام كردم براي بارداري نامنظم شد و ماه اول سيكلم ٣٣ روزه بود ماه دوم ٤٠ روزه و ماه سوم ٣٠ روزه. سونوگرافی واژينال هم انجام دادم و همه چيز خوب بود خدا رو شكر. 
اينم بگم كه هميشه قبل از پريودي سينه هام خيلي درد ميگرفت و حساس ميشد، و دل درد و كمر دردِ شديد داشتم كه از وقتي براي بارداري اقدام كردم دردام هم يه كم كمتر شدن. 
اما اين ماه كه براي بارداري اقدام كردم تا الان كه روز ٣٨ سيكلم هست هيچ علايمي كه قبلاٌ داشتم رو ندارم و تازه امروز يه كم نوك سينه هام مي سوزه و درد ميكنه و زير دلم هم خفيف درد ميگيره و ول ميكنه. چند وقته بيخواب شدم و احساس كلافگي ميكنم، و اينكه معدم باد كرده و نفخ دارم. كلاٌ سعي ميكنم كه اصلاٌ استرس نداشته باشم و خيليم بيخيالم اما شبا موقع خواب انگاري توي دلم رخت ميشورن و همين بي خوابم ميكنه. 
ميدونم كه خيلي زياد توضيح دادم اما ميخواستم بدونم كه با وجود اين علايم احتمال بارداري وجود داره؟ خيلي دلم ميخواد كه باردار باشم ولي نميدونم كه چرا تا حالا نشدم.

ممنون ميشم اگه كسي بتونه كمكم كنه. :)
    ◦    

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

29 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0
Zahzah 20 دقیقه قبل گفته :

سلام
من ٢٤ سال دارم و ٤ ماه هست كه در حال اقدام به بارداريم. پريود هاي من معمولاً ٣٨ روزه بود ولي از وقتي كه اقدام كردم براي بارداري نامنظم شد و ماه اول سيكلم ٣٣ روزه بود ماه دوم ٤٠ روزه و ماه سوم ٣٠ روزه. سونو واژينال هم انجام دادم و همه چيز خوب بود خدا رو شكر. 
اينم بگم كه هميشه قبل از پريودي سينه هام خيلي درد ميگرفت و حساس ميشد، و دل درد و كمر دردِ شديد داشتم كه از وقتي براي بارداري اقدام كردم دردام هم يه كم كمتر شدن. 
اما اين ماه كه براي بارداري اقدام كردم تا الان كه روز ٣٨ سيكلم هست هيچ علايمي كه قبلاٌ داشتم رو ندارم و تازه امروز يه كم نوك سينه هام ميسوزه و درد ميكنه و زير دلم هم خفيف درد ميگيره و ول ميكنه. چندوقته بيخواب شدم و احساس كلافگي ميكنم، و اينكه معدم باد كرده و نفخ دارم. كلاٌ سعي ميكنم كه اصلاٌ استرس نداشته باشم و خيليم بيخيالم اما شبا موقع خواب انگاري توي دلم رخت ميشورن و همين بي خوابم ميكنه. 
ميدونم كه خيلي زياد توضيح دادم اما ميخواستم بدونم كه با وجود اين علايم احتمال بارداري وجود داره؟ خيلي دلم ميخواد كه باردار باشم ولي نميدونم كه چرا تا حالا نشدم.

◦    

عزیزم بعیدم نیس که باردار باشی. اگه پریودیت اینقدر نامنظمه پس یکم دیگه صبر کن تا دوسه روز دیگه برو آزمایش بده. میتونی توخونه ام یه بی بی چک بزنی. زودتر آزمایش بده که خیالت راحت بشه و به ما هم خبرخوبشو بده..

لینک به ارسال
  • 0
Zahzah 23 دقیقه قبل گفته :

سلام
من ٢٤ سال دارم و ٤ ماه هست كه در حال اقدام به بارداريم. پريود هاي من معمولاً ٣٨ روزه بود ولي از وقتي كه اقدام كردم براي بارداري نامنظم شد و ماه اول سيكلم ٣٣ روزه بود ماه دوم ٤٠ روزه و ماه سوم ٣٠ روزه. سونو واژينال هم انجام دادم و همه چيز خوب بود خدا رو شكر. 
اما اين ماه كه براي بارداري اقدام كردم تا الان كه روز ٣٨ سيكلم هست هيچ علايمي كه قبلاٌ داشتم رو ندارم و تازه امروز يه كم نوك سينه هام ميسوزه و درد ميكنه و زير دلم هم خفيف درد ميگيره و ول ميكنه. چندوقته بيخواب شدم و احساس كلافگي ميكنم، و اينكه معدم باد كرده و نفخ دارم. كلاٌ سعي ميكنم كه اصلاٌ استرس نداشته باشم و خيليم بيخيالم اما شبا موقع خواب انگاري توي دلم رخت ميشورن و همين بي خوابم ميكنه. 

◦    

چه صبری داری دختر

من جای تو بودم سریع یه آزمایش میدادم

امکان بارداری هست ولی بعضی مواقع هم همون علایم پریودی هست 

ولی هرچه سریعتر برو تست بده بعد زود بیا اینجا به ما هم خبرشو بده

لینک به ارسال
  • 0
kianfar 17 دقیقه قبل گفته :

عزیزم بعیدم نیس که باردار باشی. اگه پریودیت اینقدر نامنظمه پس یکم دیگه صبر کن تا دوسه روز دیگه برو آزمایش بده. میتونی توخونه ام یه بی بی چک بزنی. زودتر آزمایش بده که خیالت راحت بشه و به ما هم خبرخوبشو بده..

خدا كنه كه باردار باشم تورو خدا واسم دعا كنين. اره منم به خاطر نامنظم بودن پريودم هنوز تست انجام ندادم چون ميدونستم ١٠٠٪؜ منفي ميشه و باز روحيمو ميبازم :(

لینک به ارسال
  • 0
FATEME1234 16 دقیقه قبل گفته :

چه صبری داری دختر

من جای تو بودم سریع یه آزمایش میدادم

امکان بارداری هست ولی بعضی مواقع هم همون علایم پریودی هست 

ولی هرچه سریعتر برو تست بده بعد زود بیا اینجا به ما هم خبرشو بده

اخه فاطمه جون از بس اين ٣ باري كه اقدام كردم و نشد تو ذوقم خورد كه جواب تستم همش منفي ميشد، ديگه دلشو ندارم ولي كاشكي كه واقعاً اين دفعه جواب بده و من انشالله باردار باشم. 

لینک به ارسال
  • 0
Zahzah 1 دقیقه قبل گفته :

اخه فاطمه جون از بس اين ٣ باري كه اقدام كردم و نشد تو ذوقم خورد كه جواب تستم همش منفي ميشد، ديگه دلشو ندارم ولي كاشكي كه واقعاً اين دفعه جواب بده و من انشالله باردار باشم. 

میفهمم چی میگی:/

انشالله که ایندفعه یه نی نی خوشکل باشه

اگرم نشد دیگه حرص نخور هنوز زیاد جا داری 

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

اعضا تا این لحظه: 26,068
سوالات تا این لحظه 29,084
جواب ها تا این لحظه 135,339

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

368 امتیاز

6145 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

264 امتیاز

5754 ارسال

دکتر مرجان قاجار