ترس از نزدیکی - گفتگوی خودمانی - مشاوره نی نی بان، راهنمای باردری و کودک یاری رفتن به مطلب
  • 1557915997_728x90------912.jpg.1a7da6a4f711ba15d73697bf1356dd26.jpg

پاسخ پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشی سوالم شاید زیاد جالب نباشه ولی واقعا به کمک نیاز دارم ما 8ماهه عروسی کردیم ولی هنوز رابطه کامل نداشتیم متاسفانه من انقدر میترسم که همسرم کاملا سرد شده میشه کمکم کنید واقعا انقدری که میگن درد داره و اینکه چیکار کنم که اذیت نشم بازم معذرت میخوام بابت سوالم

سن17سال

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

مشکل اول سن پایینته

عزیزم درد نداره چرا با این تفسیر داری زندگی خودتو خراب میکنی ۸ ماه زمان طولانیه مخصوصا واسهی مرد

اگه واقعا ترس از رابطه داری بهتره با مشاوره حرف بزنی هرچی زودتر هم بهتر

کاش خانواده ها اول شرایطو درک کنن بعد بگن بچه ها ازدواج کنید

لینک به ارسال

کسی بهتر از خودتون نمیتونه بهتون کمک زیادی کنه. اولین کار اینه که روانتون رو آماده اینکار کنین. و با همسرتون هم صحبت کنید و ازش کمک بخواین تا بستر رو بخوبی محیا کنید. راجبش صحبت کنید و کم کم اشتیاقش براتون ایجاد میشه. میتونید به هتل برید و تو آرامش و به دور از استرس های محیط اطرافتون باشید. معاشقه خیلی زیادی داشته باشین قبلش . در کل چیزه ترسناکی نیست که فکرشو می کنید. انشالله که موفق باشید

لینک به ارسال

@shadi2 عزیزم ترس یک مشکل روحیه و غلبه کردن بهش دست شماست. ..اول آمادگی کامل پیدا کن و استرس اینک شوهرتون از شما سرد بشه بیشتر ب ترستون اضافه میکنه ..بنظرم ی سفر دونفره میتونه کمکتون کنه

لینک به ارسال
shadi2 3 ساعت قبل گفته :

سلام دوستان ببخشی سوالم شاید زیاد جالب نباشه ولی واقعا به کمک نیاز دارم ما 8ماهه عروسی کردیم ولی هنوز رابطه کامل نداشتیم متاسفانه من انقدر میترسم که همسرم کاملا سرد شده میشه کمکم کنید واقعا انقدری که میگن درد داره و اینکه چیکار کنم که اذیت نشم بازم معذرت میخوام بابت سوالم

سن17سال

عزیزم رابطه زناشویی یه زن وشوهر ته حس کردن عشق ولذت میتونه باشه من واقعا تعجب میکنم بعضی ها بااین طرز فک دارن زندگی میکنن اخه دخترخوب چه دردی میتونه داشته باشه.

اخه واقعا خانواده ها چه فکری میکنن وقتی بچشون درکی از زندگی زناشویی نداره شوهرشون/زنشون میدن.

لینک به ارسال

اخه چ دردي دختر خوب؟اوني ك بيشترين لذت رو ميبره زنه نه مرد.متاسفانه تو ذهن دخترا از نزديكي ي چيز وحشتناك درست كردن اما اينطور نيس.درد داره ولي نه دردي مث درد زايمان طبيعي خيلي زود تبديل ب لذت ميشه.اگه تو همسرت رو ارضا نكني كي بكنه سعي كن خودت پيش قدم شي مرگ ي بار شيون هم يه بار.بهت قول ميدم لذت واقعي رو تجربه ميكني .من حرفامو زدم ديگ بقيش باتوئه عزيزم

لینک به ارسال

من هم اول ازدواجم همین مشکلو داشتم البته علت درد من عفونت بود ولی ترس هم کنارش بود.. منم تا یک ماه نتونستم رابطه کاملی با شوهرم داشته باشم.. همینم باعث میشد از نظر روحی روانی خیلی استرس بگیرم و واقعا ذهنم درگیرش بود تا اینکه با خواهر شوهرم درمیون گذاشتم و اون پیشنهاد داد از ژل لوبریکانت یا هر روان کننده دیگه ای استفاده کنم.. منم هم این ژل رو تهیه کردم هم از نظر روانی تمرین کردم که خودمو ریلکس بگیرم تا عضلاتم منقبض نشه و درد رو تشدید نکنه.. بعد مدت کوتاهی مشکلم حل شد و ژل رو گذاشتم کنار و الان خیلی هم لذت میبرم اونقدی که خودم پیشقدم میشم😊

لینک به ارسال
shadi2 17 ساعت قبل گفته :

سن17سال

عزیزم فقط و فقط مدت عشقبازی هاتون رو زیاد کنین و همسرتون شمارو کاملا آماده کنه یعنی نقاط حساس بدنت رو پیدا کنه و تحریکت کنه که باعث میشه آمادگی بیشتری داشته باشین ترس رو کنار بزار و خیلی ریلکس شروع کن درد هم نداره برات خیلی عادی میشه البته منم تجربه نکردم ولی مطمئنم و احساس میکنم دردش فقط برای بار اوله و لحظه ایه

ویرایش شده در توسط ☆°•●Reyhaneh●•°☆

لینک به ارسال
shadi2 17 ساعت قبل گفته :

سن17سال

من هم 19 سالم بود ازدواج کردم خیلیا بم گفتن که درد داره، خون زیادی میاد که اصلا اینطوری نبود ، با معاشقه قبل، و آماده کردن بستر ، آماده بودن شما دوتا همه چی درست میشه و اون چیزی که فکر میکنی نیست خونریزیت بستگی به نوع پردت هست ولی درد نه اینکه بگم اصلا نداره به اون صورتی که نشه تحمل کرد هم نیست 

لینک به ارسال
shadi2 در 23 خرداد 1397 در 08:54 گفته :

سن17سال

هیچ ترسی نداره یه ذره خون میاد یاخون ابه تموم دردم یکم داره خیلی کم .منم اوایل میترسیدم امابدش رفع شدبه همسرت اعتماد کن همین

لینک به ارسال

سن17سال

شادی جان نمیدونم بالاخره موفق شدی یانه. منم بیشتر از دوبرابر تو سن داشتم که ازدواج کردم و شاید واسه خیلیا خنده داره که منم همین مشکل و داشتم ولی خودم حلش کردم. مسافرت و اینا هم نمیتونه مشکلت وحل کنه. من خودم مثلا ماه عسل دوبی بودم. ولی فکر اینکه تو یه کشور دیگه که زبونتم حالیشون نمیشه تو نزدیکی به یه مشکی بخورم که اونجا نتونم حلش کنم، ترسم رو دوبرابر کرد و جرات چنین کاری رو ازم گرفت و دست از پا درازتر برگشتم ایران و باز با این مسئله درگیر بودم تا سه ماه بعد که بالاخره حل شد. اگه هنوز مشکل داری بیا خصوصی برات توضیح بدم. یه پیام خصوصی برام بزار تا راهنماییت کنم

لینک به ارسال
Barana1363 مهمان

سن17سال

عزیزم طبیعی هستش،تو فقط ۱۷ سال سن داری،۱۷ بهارو دیدی،توقع نداشته باش رستم دستان باشی،با ترست روبرو شو،همسرت حتما درک می‌کنه و اما تا حدودی،،نزار سرد بشه،،اون تورو انتخاب کرده به انتخابش جواب مثبت بده

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 1272074074_-------------3----912.gif.22fae2f6ab8446ef0bc47c7139a9a586.gif