رفتن به مطلب
  • سوالات تا این لحظه

29,084

پاسخ ها: 135,338

• 0

قاعدگی نامنظم در زنان، چه کنم یعنی باردارم؟

سلام دوستان

من قاعدگي نامنظم دارم ولي يك ماه قرص جلوگيري مصرف كردم و بعد از اون به مدت ٥ يا ٦ ماه ٥ ام هر ماه عادت مي شدم اما اين ماه ٤ روز كه عقب افتاد ازمايش بتا دادم منفي شد ولي تا الان ١٧ روزه عقب انداختم

گاهي هي هوس ميكنم و زود گرسنه ام ميشه و نفخ كردم و گهگاهي گرفتگي عضلات كمر دارم و گاهي زير دلم درد زيادي ميگيره و ول ميكنه چند روز هم ترشحات زياد داشتم اما الان كمتر شده و چند روز هم كف دست هام داغه و بدنم گرم نميدونم چه كنم يه بار همينطوري باردار شدم و سقط شد. اوایل كه تست ميزدم منفي ميشد ولي بعد دو يا سه هفته مثبت شد.اما الان نميدونم چه كنم ؟ به نظرتون باردارم؟ يا نه؟

لطفا راهنماييم كنين.. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

5 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0
Hossmary 12 دقیقه قبل گفته :

سلام دوستان

من قاعدگي نامنظم دارم ولي يك ماه جلوگيري مصرف كردم و بعد از اون به مدت ٥ يا ٦ ماه ٥ ام هر ماه عادت ميشدم اما اين ماه ٤ روز كه عقب افتاد ازمايش بتا دادم منفي شد ولي تا الان ١٧ روزه عقب انداختم

گاهي هي هوس ميكنم و زود گرسنه ام ميشه و. نفخ كردم و گهگاهي گرفتگي عضلات كمر دارم و گاهي زير دلم درد زيادي ميگيره و ول ميكنه چند روز هم ترشحات زياد داشتم اما الان كمتر شده وچندروزهم كف دست هام داغه و بدنم گرم نميدونم چه كنم يه بار همينطوري باردار شدم و سقط شد. اوائل كه تست ميزدم منفي ميشد ولي بعد دو يا سه هفته مثبت شد.اما الان نميدونم چه كنم ؟ به نظرتون باردارم؟ يا نه؟

لطفا راهنماييم كنين.. 

والا چی بگیم خواهر

لینک به ارسال
  • 0
Hossmary 18 دقیقه قبل گفته :

سلام دوستان

من قاعدگي نامنظم دارم ولي يك ماه جلوگيري مصرف كردم و بعد از اون به مدت ٥ يا ٦ ماه ٥ ام هر ماه عادت ميشدم اما اين ماه ٤ روز كه عقب افتاد ازمايش بتا دادم منفي شد ولي تا الان ١٧ روزه عقب انداختم

گاهي هي هوس ميكنم و زود گرسنه ام ميشه و. نفخ كردم و گهگاهي گرفتگي عضلات كمر دارم و گاهي زير دلم درد زيادي ميگيره و ول ميكنه چند روز هم ترشحات زياد داشتم اما الان كمتر شده وچندروزهم كف دست هام داغه و بدنم گرم نميدونم چه كنم يه بار همينطوري باردار شدم و سقط شد. اوائل كه تست ميزدم منفي ميشد ولي بعد دو يا سه هفته مثبت شد.اما الان نميدونم چه كنم ؟ به نظرتون باردارم؟ يا نه؟

لطفا راهنماييم كنين.. 

اگر میگی ۱۷ روز عقب انداختی الان هرچی هم باشه جواب آزمایش مشخص میکنه باردار هستید یا نه

شایدم حامله نباشی و مشکل دیگه ای بوجود اومده باشه میتونی دوباره تست بدی و به متخصص مراجعه کنی

لینک به ارسال
  • 0
FATEME1234 2 دقیقه قبل گفته :

اگر میگی ۱۷ روز عقب انداختی الان هرچی هم باشه جواب آزمایش مشخص میکنه باردار هستید یا نه

شایدم حامله نباشی و مشکل دیگه ای بوجود اومده باشه میتونی دوباره تست بدی و به متخصص مراجعه کنی

از بس سري قبل از دادم منفي شد و اخر سر مثبت ديگه ميترسم گفتم يه كم ديگه صبر كنم!!! 

لینک به ارسال
  • 0

برای بررسی سیر بارداری یک هفته بعد تست را مجددا تکرار کنید تا ببینیم که عدد بتا چه اندازه افزایش پیدا می کند. به ویژه اگر قاعدگی شما منظم نیست و سابقه تاخیر در پریود  دارید، تست بتای سی جی مجدد لازم است که مطمئن شویم باردار هستید یا خیر.

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

اعضا تا این لحظه: 26,068
سوالات تا این لحظه 29,084
جواب ها تا این لحظه 135,338

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

368 امتیاز

6145 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

264 امتیاز

5754 ارسال

دکتر مرجان قاجار