رفتن به مطلب
  • متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

323 امتیاز

4616 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

236 امتیاز

4279 ارسال

دکتر مرجان قاجار

3. دکتر نوشین نظری

336 امتیاز

3527 ارسال

دکتر نوشین نظری

4. دکتر علی اصغر حلیمی

239 امتیاز

1904 ارسال

دکتر علی اصغر حلیمی

5. دکتر کتایون برجیس

0 امتیاز

1678 ارسال

دکتر کتایون برجیس

• سوالات تا این لحظه

22,526

پاسخ ها: 105,927

• 0

تاثیر آسپرین بر پریود، چیست؟

با سلام.من روز هیجدهم سیکل سونو دادم که ضخامت رحمم 14بود این زیاده؟.قرص اسپرین با رقیق کردن خون در زمان پریودی باعث میشه دیواره رحم ریزش کنه؟و ضخامتم کم بشه؟و کم یا زیاد اومدن خون در دوران پریود به ساخت تخمک و رشد کمکی میکنه؟چون من هروقت الدی میخورم پریود که میشم خیلی خون پریودیم کمه.لطفا منو از ابهام دربیارید ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

4 جواب به این سوال تا کنون داده شده است

پاسخ پیشنهاد شده

• 0

دوست عزیز قرص آسپرین برای پیشگیری از بروز لخته در عروق یا پیشگیری از بروز سقط در صورت بارداری تجویز می شود. برای کاهش و یا افزایش مقدار خون پریود نیست. ضخامت 14 نرماله. اگر بیش از این باشد غیرعادیه. توصیه می شود پس از ختم قاعدگی مجدد سونو ضخامت رحم بدهید . کم یا زیاد بودن خون پریود ربطی به تخمک و تخمک گذاری ندارد. 

لینک به ارسال
  • 0

اسپیرین برای رقیق شدن خون هست،و افرادی که در گذشته سقط داشتن،بع کم شدن ضخامت آندومتر هم کمک می‌کنه

لینک به ارسال
  • 0
Sepide.naz1 در 21 آذر 1396 در 13:50 گفته :

با سلام.من روز هیجدهم سیکل سونو دادم که ضخامت رحمم 14بود این زیاده؟.قرص اسپرین با رقیق کردن خون در زمان پریودی باعث میشه دیواره رحم ریزش کنه؟و ضخامتم کم بشه؟و کم یا زیاد اومدن خون در دوران پریود به ساخت تخمک و رشد کمکی میکنه؟چون من هروقت الدی میخورم پریود که میشم خیلی خون پریودیم کمه.لطفا منو از ابهام دربیارید ممنون

سلام مادر :هفته هجدهم بارداری تقریبا نیمی از تمام مدت برای دیدار با معجزه طولانی شما است. هفته هجدهم بارداری در حالیکه مفاصل کودک و بافت استخوانی در حال حاضر قوی تر می شوند، بنابراین انگشتان می توانند خم شوند.در هفته هجدهم بارداری، حواس کودک شما به بلوغ می رسد. او قادر به شنیدن صدای خود در محیط راحت خود، مانند صدای ضربان قلب شما، و همچنین صداهای خارجی مانند صدای شما است. او ممکن است برای صداهای خاص فعال شود و شما حرکات او را احساس خواهید کرد. در این نقطه در توسعه او او هنوز هم به اندازه کافی کوچک است که او مقدار زیادی برای چرخش،هفته بعدی هفته نوزدهم بارداری هست و شما نباید از مطاله کردن هفته های بارداری خسته شوید.

اگر کودک بترسد، باید او را آرام کنید، با او صحبت کنید، به اوداستان بگویید ، و شما احساس می کنید که می دانید که مادرش اینجا است و می توانید از او دفاع کنید.در این دوره تنها رحم شما در بدن تغییر می کند. کودک باعث می شود که شما خواب نداشته باشید، بنابراین سعی کنید از یک طرف، یا با بالش بین پاها، استفاده کنید.هفته هجدهم بارداری آغاز سه ماهه دوم است؛ در این مدت خانم احساس بچه ی بلندمدت می کند، او حتی قوی تر نیز فشار می آورد، زن آن را به عنوان بوسه ای که بچه به مادر می دهد، می فهمد. و زن با صبر و شکیبایی فوق العاده برای این بچه منتظر است.

لینک به ارسال
  • 0

سلام 

من ماه قبل بعد از ۳۶ روز ۱۷ام پریود شدم 

اینماه ۱۹ام من با نامزذم رابطه داشتم ک پیشاب شون بهم خورد ولی اصلا دخول صورت نگرفت و ایشون آبشون رو روی شکمم ریختن ک با دستمال پاک کردیم و نزاشتیم پایین برع و بعدش فقط آلت هامون رو بهم مالیدیم و ۴ روز میگذره من هنوز پریود نشدم خیلی میترسم ک باردار شدم یا ن 

زعفران مصرف کردم قرص آسپرین ودارچین اما باز هم پریود نشدم 

چکار باید بکنم 

باکره هم هستم 

لینک به ارسال

جهت ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

•  

show_adv.gif

اعضا تا این لحظه: 21,361
سوالات تا این لحظه 22,526
جواب ها تا این لحظه 105,927

متخصصان فعال

1. دکتر فریبا الماسی

323 امتیاز

4616 ارسال

دکتر فریبا الماسی

2. دکتر مرجان قاجار

236 امتیاز