رفتن به مطلب

دکتر نوشین نظری

تعداد ارسال ها: 4,236

عضویت:

اعتبار در سایت

360

درجه کاربری

دکتر نوشین نظری
 1. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز این ها نشان از عدم سلامتی کارکرد تخمدان های شما است. حتما تحت نظر متخصص زنان جهت درمان اختلال عملکرد تخمدان باشید. ترجیحا جگر و گوشت قرمز را کمتر مصرف کنید.
 2. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز اگر مایع منی به میزان خیس شدن کامل به ناحیه ژنیتال نرسد مشکلی ندارد و حاملگی رخ نمیدهد.
 3. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز اقدام منعی ندارد ولی حتما از سلامت بدن خود و قدرت بدنی خودتان و همسرتان اطمینان نسبی داشته باشید. بارداری های حاصله در این دوره فرقی با بارداری های سابق ندارد مگر این که بدن شما و همسرتان دچار ضعف جسمانی باشد.
 4. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز در حال حاضر با توجه به شرایط اپیدمی، درمان ناباروری توصیه نمیشود. اما پس از اتمام این شرایط با توجه به تک لوله ای بودن شما حتما جهت اقدامات کمکی (IVF) به مراکز ناباروری مراجعه کنید.
 5. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز توصیه به رعایت رژیم غذایی پر سبزیجات رنگی مثل قارچ، دانه ذرت، فلفل های دلمه رنگی، کلم های رنگی و مصرف فندق، بادام زمینی و انجیر در کنار داروهای تجویز شده میشود.
 6. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز ممکن است به علت مصرف داروهایی که بعد از آی یو آی برایشان تجویز شده باشد. نیاز به پیگیری خاصی ندارد.
 7. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز اگر جواب تصویر برداری دوم شما خوب بوده و انسدادی گزارش نشده این حالت های شما باعث ناباروری نمیشود چرا که اسپرم با سایز میکرونی فقط در صورت انسداد کامل امکان عبور ندارد.
 8. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز داروهای سقط ممکن است باعث تغییراتی در سیستم تخمدانی و عملکرد باروری شوند. سقط بارداری اول میتواند مشکل زا باشد.
 9. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز به مدت 10 روز از قرص آهن به صورت خوراکی استفاده کنید در صورت تداوم سرگیجه به پزشک مراجعه کنید.
 10. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز روز بعد موظف به انجام سونوگرافی از نظر بررسی بقایا هستید.
 11. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز احتمال ابتلا به کرونا در خیلی از مواقع بسیار کمتر از بی توجهی بیماران به شرایط فعلی بدنشان است. دوست عزیز شما موظف به انجام سونوگرافی از نظر بررسی بقایا هستید و سپس درمان خود را تکمیل کنید.
 12. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز به علت وجود سدی به نام جفت در حاملگی حتی سموم قوی نیز معمولا به جنین آسیبی نمیرساند مگر آنکه مدت طولانی در محیط بوده باشید که در این صورت هم ممکن است برای خود شما مشکل تنفسی ایجاد شود.
 13. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز احتمال ابتلا به کرونا در خیلی از مواقع بسیار کمتر از بی توجهی بیماران به شرایط فعلی بدنشان است. با توجه به بقایای جفتی شما نیاز مبرم به مراجعه به بیمارستان جهت تخلیه رحم دارید، در غیر این صورت ممکن است رحم دچار عفونت شود و عفونت وارد خون شود توصیه میشود سریعا مراجعه کنید و درمان خود را تکمیل کنید.
 14. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز بهتر است با تست NIPD در آزمایشگاه های معتبر سریعا چک مجدد انجام شود. در بارداری دوقلو ممکن است نتایج غربالگری مبهم گزارش شود، لذا نیاز به تست های تکمیلی دقیق تر وجود دارد.
 15. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز معمولا در بارداری به علت تغییر وضعیت رحم و با بزرگ شدن آن ممکن است به فضاهای داخل حفره لگنی به صورت متناوب فشار وارد شود که این فشارها ایجاد درد و تنگی نفس میکند که گذرا است، لذا در صورت تکرار و بدتر شدن تنگی نفس به بیمارستان مراجعه کنید.
اعضا تا این لحظه: 23,142
سوالات تا این لحظه 24,995
جواب ها تا این لحظه 115,670

متخصصان فعال

 1. دکتر فریبا الماسی

  345 امتیاز

  5127 ارسال

  دکتر فریبا الماسی

 2. دکتر مرجان قاجار

  248 امتیاز

  4804 ارسال

  دکتر مرجان قاجار

 3. دکتر نوشین نظری

  360 امتیاز

  4214 ارسال

  دکتر نوشین نظری

 4. دکتر علی اصغر حلیمی

  242 امتیاز

  2078 ارسال

  دکتر علی اصغر حلیمی

 5. دکتر کتایون برجیس

  3 امتیاز

  1838 ارسال

  دکتر کتایون برجیس

×