رفتن به مطلب

دکتر نوشین نظری

تعداد ارسال ها: 2,983

عضویت:

اعتبار در سایت

319

درجه کاربری

دکتر نوشین نظری
 1. دکتر نوشین نظری

  دوست گرامی، انجام تست های خانگی از دقت کافی برخوردار نیست. برای اطمینان کامل از این که باردار هستید یا خیر، از تست خون بارداری در آزمایشگاه استفاده کنید. بهترین زمان برای تست بتا 5 تا 7 روز بعد از به تاخیر افتادن پریود است.
 2. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز اگر مایع منی به میزان خیس شدن کامل به ناحیه ژنیتال نرسد مشکلی ندارد و حاملگی رخ نمیدهد.
 3. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز پاسخ غربالگری و سل فری و ان تی به علت حساسیت بالای تشخیصی به هیچ عنوان به طریق مجازی قابل تفسیر نیست حضورا به پزشک معالجتان مراجعه کنید.
 4. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز پاسخ غربالگری و سل فری و ان تی به علت حساسیت بالای تشخیصی به هیچ عنوان به طریق مجازی قابل تفسیر نیست حضورا به پزشک معالجتان مراجعه کنید.
 5. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز هر کدام از این موارد که فرمودید ممکن است در تشخیص جا داشته باشد. حتما به پزشک خود جهت ارزیابی های دقیقتر و چک مجدد آزمایش خون مراجعه کنید. هنوز با این دو عدد برای تشخیص قطعی زود است و باید دقیقا تحت نظر باشید.
 6. دکتر نوشین نظری

  خیر دوست عزیز در صورتی که توسط پزشکتان به دلایل درمانی صحیح تجویز شده کاملا موثر و درمانگر است.
 7. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز تجویز فولیک اسید 5 در موارد خاصی توسط متخصص زنان توصیه میشود نه در همه موارد. با سوال از پزشکتان متوجه خواهید شد که به چه علت این میزان از دارو تجویز شده. اگر جزو گروه هدف فولیک اسید 5 باشید مصرف آن حتی تا پایان بارداری نیز بلامانع است.
 8. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز اگر مایع منی به میزان خیس شدن کامل به ناحیه ژنیتال نرسد مشکلی ندارد و حاملگی رخ نمیدهد.
 9. دکتر نوشین نظری

  بله دوست عزیز استراحت نسبی توصیه میشود نه مطلق، لذا کار سنگین، سفر، رابطه زناشویی و پیاده روی طولانی ممنوع است و فعالیت های سبک منعی ندارد. هفته آینده سونوگرافی سلامت جنین را انجام دهید.
 10. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز مصرف روزانه قرص آهن، وعده های غذایی حاوی گوشت قرمز و جگر و استراحت توصیه میشود.
 11. دکتر نوشین نظری

  خیر دوست عزیز شربت زعفران باعث باز شدن دهانه رحم نمیشود و فقط ممکن است با ایجاد استرس بر جنین، باعث کاهش حرکت یا دفع مکونیوم شود. پیاده روی و ورزش منظم توصیه میشود.
 12. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز حتما برای درمان به متخصص زنان مراجعه کنید تا داروی مناسب تجویز شود. توجه داشته باشید که مصرف شامپوی لیندان منع مطلق دارد (شامپو یا لوسیون پرمترین قابل توصیه است).
 13. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز این سونوگرافی دال بر حاملگی طبیعی است و به تنهایی با این مقادیر نمیتوان به نتیجه ای رسید. در حال حاضر این اعداد برای این هفته طبیعی است، ولی بهتر است 2 تا 3 هفته دیگر سونوگرافی بررسی خونرسانی جنین تکرار شود. اگر به همین نسبت افزایش رشد داشته باشد کاملا طبیعی است. بهتر است میزان دریافت گوشت قرمز و لبنیات کم چرب را افزایش دهید.
 14. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز در روزهای ۹ تا ۱۹ سیکل احتمال بارداری نسبت به روزهای دیگر بالاتر است. البته باید به این نکته هم اشاره کنم که در روزهای دیگر احتمال بارداری صفر نیست اما درصدش از روزهای اعلام شده کم تر است. با این حال باید بگویم زوجین که قصد بارداری دارند باید ۱۲ ماه بدون جلوگیری نزدیکی کنند و باید این نکته را ذکر کنم که احتمال باروری در هر ماه ۲۵ درصد است.
 15. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز بهترین زمان برای تست بتا 5 تا 7 روز بعد از به تاخیر افتادن پریود است.
اعضا تا این لحظه: 20,024
سوالات تا این لحظه 20,456
جواب ها تا این لحظه 98,080

متخصصان فعال

 1. دکتر فریبا الماسی

  307 امتیاز

  4261 ارسال

  دکتر فریبا الماسی

 2. دکتر مرجان قاجار

  226 امتیاز

  3906 ارسال

  دکتر مرجان قاجار

 3. دکتر نوشین نظری

  319 امتیاز

  2964 ارسال

  دکتر نوشین نظری

 4. دکتر علی اصغر حلیمی

  222 امتیاز

  1803 ارسال

  دکتر علی اصغر حلیمی

 5. دکتر کتایون برجیس

  -2 امتیاز

  1533 ارسال

  دکتر کتایون برجیس

×