رفتن به مطلب
 • سوالات تا این لحظه

  29,139

  پاسخ ها: 135,574

 • متخصصان فعال

  1. دکتر فریبا الماسی

   368 امتیاز

   6145 ارسال

   دکتر فریبا الماسی

  2. دکتر مرجان قاجار

   264 امتیاز

   5754 ارسال

   دکتر مرجان قاجار

  3. دکتر نوشین نظری

   399 امتیاز

   5302 ارسال

   دکتر نوشین نظری

  4. دکتر علی اصغر حلیمی

   244 امتیاز

   2334 ارسال

   دکتر علی اصغر حلیمی

  5. دکتر کتایون برجیس

   2 امتیاز

   2049 ارسال

   دکتر کتایون برجیس

 • اعضا تا این لحظه

  26,104

  بیشترین آمار آنلاین: 1,520

ABBAS SAEEDNEJAD

تعداد ارسال ها: 2,371

عضویت:

اعتبار در سایت

149

درجه کاربری

 1. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Setiii سلام اگرکاندوم حاوی پیشاب بوده اصلا جای نگرانی نیست چون پیشاب اولیه در اکثراقایون فاقداسپرمه واگر هم کمی اسپرم درش باشه احتمال بارداری یک در هزاراست ولی با توجه به اینکه شما قرص روکین استفاده می کردیداین یک در هزارم هم باشه مانع بارداری میشه واصلا نیازی به مصرف قرص اورژانسی نیست.
 2. ABBAS SAEEDNEJAD

  @D.k سلام وقتی شخص پریودشدبارداری منتفی میشه.
 3. ABBAS SAEEDNEJAD

  @XxxxSimin سلام البته اکثراقایون پیشاب اولیه شون فاقداسپرمه وتعدادی هم که اسپرم دارن احتمال بارداری بدون دخول صفراست واحتمال بارداری با پیشاب در رابطه دخولی یک در هزاره.
 4. ABBAS SAEEDNEJAD

  @M.a@224466 سلام جواب هر2سوال شما خیراست چون اسپرم نمی تونه از لباس عبورکنه وباعث بارداری بشه وپیشاب اولیه هم فاقداسپرم است.
 5. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Negar656 سلام خانم ها درارضا شدن به 3دسته تقسیم میشن. 1-دسته ای فقط از طریق تحریک گلیتوریس 2-دسته ای فقط از طریق دخول 3-دسته ای از ترکیب دخول وتحریک گلیتوریس به طورهم زمان البته بله عده زیادی ازخانم ها هستن که شایدبیش از70درصدباشندکه اصلا نتوانسته اندارگاسم را تجربه کنن البته دلیل ان هم عدم اگاهی مردیا عدم حوصله وقت صرف کردن مردبوده که خانم نتوانسته ارگاسم راتجربه کنه ولی موردی که مدنظرشماست که با تلاش وکوشش وزمان گذاشتن اقا برای خانم ولی خانم به ارگاسم نرسه شایدتعدادکمی باشندکه می تونن با مراجعه به سکسوتراپ به حل این مشکل بپردازند.
 6. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Negar656 سلام یک رابطه زناشویی 4مرحله داره که هرمرحله ان منوطبه مرحله قبل است. 1-تمایل 2-تحریک 3-ارگاسم 4-فرونشینی پس شما برای اینکه بتونی ارگاسم را تجربه کنی مرحله اول تمایل به رابطه است بعدمرحله بعدی که خیلی مهم است تحریک شدن که همان معاشقه هست بایدبا تمرکزانجام بشه وشوهرتون نقاط حساس زناشویی شما را با دست یا دهان ویا زبان تحریک کنه زمانی که نزدیک اوج زناشویی هستی دخول انجام بشه ودرکناران باز شوهرتون نقاط حساس مانندگلیتوریس را بادست تحریک کنه تا زمانی ارگاسم انجام بشه بعداز ارگاسم فرونشینی است که بازگشت از ارگاسم به حالت قبل با حس کم حالی ایجادمیشه.
 7. ABBAS SAEEDNEJAD

  @najme79 سلام عدم ارضا شدن می تونه عوامل چندی داشته باشه که یکی ازعوامل مهم ان عدم تمرکز دررابطه است وفردتمرکزکافی ومستمررا را دررابطه نداره از این لحاظ نمی تونه به اوج برسه وارگاسم را تجربه کنه اگر عامل عدم تمرکز در رابطه شما دخالت داره سعی کن این مشکل را برطرف کنی واین استرس ونگرانی را که چرا به ارگاسم نرسیده ام را هم کنار بگذاری البته هنوز ابتدای راه هستی وبایدشوهرتون با کمک شما نقط حساس ومحرک را بیشتر شناسایی کرده وبا تحرک ان وبا بکارگیری الفاظ زناشویی توسط شوهراین تحریکات را افزایش داده تا شما بتوانیدارگاسم را تجربه کنیدوطریق ان را یاد بگیریدوتمرین کنیدالبته سعی کنیدرابطه زناشویی شما درزمان هایی باشه که عوامل مزاحم باعث به هم ریختن تمرکز فکری شما نشه واز نظرزمانی واز نظرمکانی درارامش کامل برای رابطه باشید. اما یکی از عواملی که مانع ارگاسم میشه ومتاسفانه شیوع زیادی هم داره عمل ناپسندخودارضایی قبل از از ازدواج است که فرد با این رفتار یاد میگیردکه به ارگاسم برسه واین عمل باعث میشه به ان اعتیاد پیدا کرده ومستمربشه وشخص به این عمل شرطی بشه واین باعث میشه که بعداز ازدواج نتونه به ارضای زناشویی برسه وباعث مشکلات روحی برای شخص بشه البته برای برطرف کردن این مشکل هم راهکارهایی هست که شخص بایدبا اراده قوی ومنسجم وبا پشتکار در ترک این عمل تلاش کنه وبا گذشت زمان بتونه به شرایط قبل از خودارضایی برگرده وبتونه از رابطه زناشویی لذت برده وارگاسم را تجربه کنه.
 8. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Mrymmmm سلام چرا مشکلات زیادی می تونه ایجاد کنه ازجمله نابودکردن ذخیره تخمدان واسیب زدن به عروق وشریان های خونی حدمجاز مصرف این قرص ها درسال یک الی 2باران هم درفاصله چندماه است نه درفاصله چندروز. بهتره ازیک روش پیشگیری مطمئن وبی ضرریا کم ضررتر استفاده کنید.
 9. ABBAS SAEEDNEJAD

  @مبینا محمدی سلام نگران نباش باردارنیستی اما ازاین به بعداگررابطه مقعدی داشتیدحتما قبل از کشیدن الت ازمقعدیک دستمال بین میان دوراه قراردهیدودرپوزیشن پهلو به پهلو الت را همسرتون خارج کنه.
 10. ABBAS SAEEDNEJAD

  @10Mn سلام اگر سیکل تون منظم است احتمال بارداری نزدیک به صفراست.
 11. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Nastrn سلام حتما ازمایش بتا بده تا مشخص بشه البته احتمال شکست قرص های اورژانسی اگر درست وبه موقع مصرف بشه یک تا 2درصداست.
 12. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Abdiiiiii ازخدابترس حکم این عمل زشت ومنفورشما که زنای محصنه است برای هردوی شما اعدامه برو از این عمل زشت توبه کنید.
 13. ABBAS SAEEDNEJAD

  @hanai سلام درصدشکست قرص های اورژانسی اگر تا قبل از از 72ساعت بعدازرابطه مصرف بشه یک تا 2درصداست هنوز شما تا یک هفته دیگرهم فرصت داری پریودشوی ولی اگربعداز3هفته پریوداتفاق نیفتادازمایش بتا بدهید.
اعضا تا این لحظه: 26,104
سوالات تا این لحظه 29,139
جواب ها تا این لحظه 135,575

متخصصان فعال

 1. دکتر فریبا الماسی

  368 امتیاز

  6145 ارسال

  دکتر فریبا الماسی

 2. دکتر مرجان قاجار

  264 امتیاز

  5754 ارسال

  دکتر مرجان قاجار

 3. دکتر نوشین نظری

  399 امتیاز

  5302 ارسال

  دکتر نوشین نظری

 4. دکتر علی اصغر حلیمی

  244 امتیاز

  2334 ارسال

  دکتر علی اصغر حلیمی

 5. دکتر کتایون برجیس

  2 امتیاز

  2049 ارسال

  دکتر کتایون برجیس

×