رفتن به مطلب


ABBAS SAEEDNEJAD

تعداد ارسال ها: 932

عضویت:

دنبال کنندگان

[[Template core/front/profile/followers is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

اعتبار در سایت

72

درجه کاربری

 1. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Loven سلام وقتی که پریودشدی بارداری منتفی است. زیاد به حرف پزشکان هم حساس نشو.
 2. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Shimi سلام چندروزبعداز اقدام نشانه های بارداری خودش را نشون نمیده چون بعداز اقدام یک هفته طول میکشه تا لانه گزینی انجام بشه.
 3. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Loven سلام غالبا جواب بی بی چک درسته ولی در مواردی هم بی بی چک هم دچار خطا میشه اما برای اطمینان بیشتر ازمایش بتا هم انجام بشه به جواب بهتری خواهیم رسید. البته ازمایش بتا هم در مواردی که زودتر از موعد انجام شده باشه بارداری را نشان نمی دهد برای همین پزشکان بعد از یک هفته دستورمجددازمایش بتا را می دهند.
 4. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Loven سلام البته در علم پزشکی نمیشه گفت 2دو تا 4تا میشه چون همیشه موارد استثنا هم پیش میاد از این جهت پزشکان برای موارد نادر میگن ازمایش بده.
 5. ABBAS SAEEDNEJAD

  @shima1986 سلام چون اسپرم تا 72ساعت می تونه زنده بمونه ودرصد لقاح در روز شنبه بیشتر است ولی در روز 2شنبه هم اگر 24ساعت از ازاد شدن تخمک گذشته باشه دیگر بارداری انجام نمیشه حال چهارشنبه که از زمان تخمک زاری خیلی گذشته واحتمال بارداری نیست.
 6. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Baran65 سلام روز شنبه بیشترین احتمال برای بارداری شما است وروز چهارشنبه به هیچ وجه چون تخمک تا 24ساعت می تونه باقی بمونه ودرصدی هم روز دوشنبه هم می تونه باشه.
 7. ABBAS SAEEDNEJAD

  @sahel.es سلام اصلا امکان بارداری با شرح حالی که دادی وجود نداره حتی اگر دخول مقعدی هم می داشتی در این رابطه اگر منی به طرف واژن بعد از کشیدن الت نروداحتمال بارداری نیست هم چنین در دخول واژنی هم اگر انزال در واژن انجام نشه باز احتمال بارداری نیست.
 8. ABBAS SAEEDNEJAD

  @nazanin18969 سلام بارداری با یک بار پریود هم امکان نداره چه برسه به 3بار.
 9. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Shimi سلام خیر ربطی به کیفیت اسپرم نداره اگر گفته میشه یک درمیان چون اسپرم تا 72ساعت می تونه زنده بمونه ونیازی نیست که بعضی از اقایون که توانایی رابطه هرشب را ندارندهرشب رابطه داشته باشند.
 10. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Mari.es2020mmm سلام درزمان پریودی رابطه از واژن هم حرامه وهم کفاره داره وهم از نظرپزشکی این رابطه مردوداست ومی تونه باعث عفونت های شدیدرحم بشه. اما کسانی که سیکل منظم دارند 2تا 3روز هم بعد از پاک شدن منی داخل ریخته بشه احتمال بارداری خیلی ضعیف است.
 11. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Mina_am_22 سلام دررابطه مقعدی یا انزال داخل مقعدبشه تا شما نگران بارداری نشویدیا اینکه همسرتون از کاندوم استفاده کنه چون وقتی شوهر نمی تونه زمان انزال را کنترل کنه بهتر است از کاندوم استفاده نماید.
 12. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Behzad17 سلام البته علت تاخیر درعادت ماهیانه به دلیل مصرف قرص های اورژانسی است که می توانداز یک تا 3هفته پریودرا به تاخیر بیندازد.
 13. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Behzad17 سلام وقتی که رابطه بدون دخول بوده نیازی به قرص اورژانسی وال دی نبوده چون در رابطه بدون دخول با پیشاب شخص باردارنمیشه مگر انکه همسرمنی را در دهانه واژن خالی کنه. هم چنین قرص اورژانسی هم ضابطه خاص خودش را داره واگر به فاصله نزدیک استفاده بشه اثرضدبارداری خودرا از دست میدهد. قانون قرص اورژانسی: بعداز رابطه پرخطر که منی داخل واژن ریخته شده باشه. 4عددقرص ال دی هم زمان وبعداز 12ساعت هم 4قرص ال دی دیگر هم زمان مصرف می شود یا 2قرص اچ دی هم زمان وبعد از12ساعت 2قرص اچ دی دیگرمصرف شود استفاده از قرص اورژانسی: 2تا قرص 75هم زمان مصرف شودبعداز 12ساعت 2تای دیگرمصرف شود. قرص اورژانسی 1/5فقط یکی کافی است. زمان مصرف قرص هرچه به رابطه نزدیک تر باشه اثر ان بیشتر است وتا 72ساعت فرصت است که قرص اورژانسی مصرف شود.
اعضا تا این لحظه: 19,684
سوالات تا این لحظه 19,852
جواب ها تا این لحظه 95,968

متخصصان فعال

 1. دکتر فریبا الماسی

  4156 ارسال

  297 امتیاز

  دکتر فریبا الماسی

 2. دکتر مرجان قاجار

  3796 ارسال

  219 امتیاز

  دکتر مرجان قاجار

 3. دکتر نوشین نظری

  2850 ارسال

  310 امتیاز

  دکتر نوشین نظری

 4. دکتر علی اصغر حلیمی

  1780 ارسال

  219 امتیاز

  دکتر علی اصغر حلیمی

 5. دکتر کتایون برجیس

  1488 ارسال

  -4 امتیاز

  دکتر کتایون برجیس

×