ABBAS SAEEDNEJAD - مشاوره نی نی بان، راهنمای باردری و کودک یاری رفتن به مطلب

ABBAS SAEEDNEJAD

کاربر
 • تعداد ارسال ها

  326
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد ABBAS SAEEDNEJAD در 3 اردیبهشت

ABBAS SAEEDNEJAD یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

47 Excellent

2 دنبال کننده

درباره ABBAS SAEEDNEJAD

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

466 بازدید کننده نمایه
 1. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام غالبا 14روزقبل از پریودشدن انجام میشه وعلامت تخمک گزاری هم اگرکمی دقت بشه مشخصه. زمان تخمک گزاری دریکی ازپهلو فرداحساس دردوسوزش داره تا تخمک ازتخمدان ازادبشه. زمان تخمک گزاری حرارت بدن یک درجه افزایش پیدا می کنه. درزمان تخمک گزاری ترشحات تقریبا شیری رنگ وبا قوام وکشدارهستن.
 2. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام البته هنوز برای مثبت شدن ازمایش دیرنیست بازبعداز چندروزیه ازمایش بده.
 3. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام البته شانس بارداری درهرماه 20درصداست واگراین ماه هم باردارنشدی این روندبایدتا شش ماه ادامه داشته باشه تا موفقیت 100درصدبرای بارداری براتون پیش بیاد.
 4. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام البته خوردن قرص اورژانسی می تونه تا 3ماه نظم پریودرا به هم بزنه بهتر دیگردستکاری نکنید.
 5. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام اصلا نیازی به خوردن قرص اورژانسی نیست.
 6. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام باز یک هفته صبر کن دوباره ازمایش بتا بده چون دربعضی از اوقات ازمایش بتا منفی بوده ولی بعداز چندروز ازمایش مثبت شده.
 7. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Mahdie 1992 سلام نه عزیزم قرارنیست اتفاقی بیفته شایدچنددهه قبل مادران ومادربزرگ های ما اسم سونوهم به گوششون نخورده بود حتی یه باره نزدپزشک نمی رفتن همه بچه های سالم ترگل وورگل به دنیا اوردند. الان متاسفانه خطای سونوگرافی درغربالگری زیاده وبچه های سالم را مشکل دار تشخیص میدن که من چندین مورداونا سراغ دارم که سقط نکردندوالان بچه هایی سالم وبا هوش دارند. وباز متاسفانه بعضی از پزشکان هم برای خودبازارکاردرست کرده اند ویه سونوتوی مطب اورده وفورا دستورسونو می دهند. البته من سونورا رد نمی کنم ودرعلم پزشکی خیلی کمک کننده است اما الان بعضی از پزشکان دیگرشورش را دراورده اند.
 8. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Elissa96 سلام البته بچه از 6ماهگی به بعدسینه خیزوبعدچهاردست وپارفتن را تجربه می کنه که خوداین حرکات می تونه نقش مهمی دریادگیری او در حال وزمان های بعد داشته باشه. درجایی خواندم که بچه ای که سینه خیز میره استعدادریاضیش تقویت میشه. حالا شما بهتر است اون دیگه سوارراهروئک نگنیدوبهش اجازه بدهیدتا این حرکات را ارام ارام وبا کمک شما تمرین کند.
 9. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام البته شما توضیح ندادی که به چه شکل برای ارضا شدن همسرت عمل می کنی. ایا روش همسرارضایی با دست یا روش اورال یا روش لاپایی یا روش انال. البته دردوران عقدبرای سالم ماندن بکارت از این روش ها برای ارضا شدن استفاده می شود. اما اگر شما از این رو ش ها استفاده می کنی وهمسرت ارضا نمیشه بایدبررسی بشه که مشکل دیرانزالی داردیا خیرباز قضاوت کردن زود است چون هستن مردانی که از طریق دخول ارضا می شوندشما بایداز این شیوه هم درموقع خوداستفاده کنیداگر شوهرتان به انزال نرسیدندان وقت می توان گفت که مشکل دیرانزالی دارد. البته دردبیضه هم امری است که وقتی مردان تحریک شدن وانزال رخ نداد دچار این مشکل می شوندواحساس ناخوشایندی از معاشقه به ان ها دست می دهد.
 10. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام خب بهتراست که به گفته وتوصیه پزشکت عمل کنی چون هم تجارب ان ها وهم علوم پزشکی می تونه پاسخگوی شما باشه.
 11. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام اگردرزمان دخول نزدیک تخمک گزاری باشه ولقاح انجام بشه یه هفته طول می کشه تا لانه گزینی انجام بشه بعد از لانه گزینی بتای خون افزایش پیدا می کنه وقتی بتا به100رسیدبی بی چک مثبت را نشان خواهد داد وبهترین زمان هم برای تست بی بی چک یک هفته بعد از تا خیر درپریودشدن می باشد.
 12. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Narshin سلام کلا اگربتای خون به 100برسه بی بی چک حتما بمثبت بودن بارداری را نشان خواهددادوبهترین زمان هم برای دقت ونشان دادن یک هفته با تاخیر افتادن پریود است. اگر12روز از تاریخ پریودت گذشته وجواب ها منفی است جای نگرانی برای بارداری نیست اما بهتر است برای تاخیرپریودیه سونوگرافی انجام دهید.
 13. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام البته بایداین جوش ها ازنزدیک توسط پزشک دیده بشه. اگر یکی از زوجین مبتلا به هرپس باشه می تونه اونا به همسرش منقل کنه. علامت زگیل تناسلی هم مانندگل کلم ماننددارد. البته نوع دیگران تبخال تناسلی است.
 14. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام البته بارداری با توضیحاتی که دادید خیلی خیلی ضعیفه واگر پریودهم شده ای دیگربارداری منتفی است. درضمن حدمجاز استفاده از قرص های اورژانسی درماه یک بار است که این قرص ها نظم هورمونی را به می ریزدوزمان پریودرا دستخوش دیرتریا زودتر شدن قرارمی دهد.
 15. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام نه مشکلی نیست اما بهتره که مدت زمان معاشقه را بیشتر کنیدتا واژن شما لوبریکنت تولیدکنه ولغزنده بشه تا احساس دردنداشته باشی از همسرت هم بخواه تا التش را ارام حرکت بده واز خشونت خودداری کنه واز پوزیشن هایی که دخول عمیق صورت نمی گیرداستفاده کنید. یکی دیگرازعوامل درد درنزدیکی عفونت است که باعث خشکی واژن شده ورابطه را دردناک می کنه که هم عفونت بایددرمان بشه وهم درزمان نزدیکی از ژل لوبریکانت برای لغزنده شدن جداره واژن استفاده کنید.
×