رفتن به مطلب

ABBAS SAEEDNEJAD

تعداد ارسال ها: 998

عضویت:

دنبال کنندگان

اعتبار در سایت

74

درجه کاربری

 1. ABBAS SAEEDNEJAD

  @atwfeh سلام احتمال بارداری با پیشاب نزدیک صفر است.
 2. ABBAS SAEEDNEJAD

  @73Shaparak سلام نگران نباش در رابطه زناشویی بدون دخول در واژن احتمال بارداری با پیشاب صفردرصدمی باشه وباز اگر نامزدتون منی را در مقعدتون هم تخلیه کنه به شرطی که بعد از بیرون کشیدن الت منی از مقعد به طرف واژن سرازیرنشه احتمال بارداری وجودندارد.
 3. ABBAS SAEEDNEJAD

  @اروشا 79 سلام بله در ماه اول بایددرکنارمصرف قرص از یه وسیله کمکی مثل کاندوم یا جلوگیری طبیعی استفاده کردولی درماه دوم مصرف به بعد دیگر انزال در دهانه یا داخل واژن هم انجام بشه خودقرص پیشگیری به تنهایی باعث جلوگیری از بارداری میشه.
 4. ABBAS SAEEDNEJAD

  @اروشا 79 سلام البته درماه اول لازمه از یه وسیله پیشگیری دیگر مثل کاندوم استفاده بشه ولی از ماه دوم می تونیداب را هم روی دهانه واژن خالی کنیدومشکلی نیست وبارداری اتفاق نمیفته.
 5. @Vahideeee سلام درصدشکست قرص های اورژانسی یک تا 2درصده اما با توجه به عوارض این قرص ها سعی کنید در زمان پیشگیری روش درست کاندوم را رعایت کنیدمثلا اگر شوهرتون دیر انزال هستن کاندوم را در اول رابطه نبنددبلکه در اخر رابطه که نزدیک انزالشون هست از کاندوم استفاده نمایدتا دیگر از این اتفاقات پیش نیاید.
 6. ABBAS SAEEDNEJAD

  @mohammad721 سلام با شرح حالی که دادی ختی اگرمایع منی هم به واژنت برخوردمی کردباعث بارداری نمیشدچه برسه به پیشاب که حتی به دانه واژنت هم برخوردمی کرداحتمال بارداری وجونداشت. اصلا قرص اورژانسی مصرف نکنیدکه بسیار عوارض برای شما ایجادخواهدکرد.
 7. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Justsara سلام اگرسیکلتون منظمه نیازی به خوردن قرص نبوده چون احتمال حاملگی خیلی ضعیفه. اما قانون خوردن قرص اورژانسی 4قرص ال دی هم زما ن وبعد از 12ساعت 4تای دیگر بایدمصرکرد.
 8. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Milad5650 سلام نه تاثیری نداره.
 9. ABBAS SAEEDNEJAD

  سلام قرص اورژانسی که مصرف نکردید؟ درضمن شما با توجه به منظم بودن پریودت نبایدپریودشما یک هفته جلو می افتاد هم چنین خونریزی بع هر دلیل هم بوده باشه بارداری را منتفی می کنه وشما نگران بارداری فعلا نباش صبر کنیدو30مهرماه ازمایش بتا بدهیدتا نگرانی شما برطرف بشه.
 10. ABBAS SAEEDNEJAD

  @شیماr سلام وقتی پریودشدی بارداری منتفی است.
 11. ABBAS SAEEDNEJAD

  @دکتر کتایون برجیس سلام درضمن خانم دکتر این نوع ایجاد ترس می تونه باعث بشه که بین زوجین اختلاف ونزاع پیش بیاد که می تونه به مراتب اسیب زدن ان از اسیب احتمالی رابطه مقعدی بیشتر باشه.
 12. ABBAS SAEEDNEJAD

  @دکتر کتایون برجیس سلام البته اگر رابطه مقعدی طبق اصول وامادگی وبا ارامش وبدون شتابزدگی انجام بشه وزیاده روی هم نشه مشکلی ایجاد نمی کنه.
 13. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Nmt سلام به هیچ وجه احتمال بارداری وجودنداره.
 14. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Mobinjjj سلام بارداری با پیشاب بدون دخول احتمال ان صفر است.
 15. ABBAS SAEEDNEJAD

  @Sedi سلام دررابطه بدون دخول با پیشاب فردحامله نمیشه وحتی در رابطه دخولی هم با پیشاب باردارشدن احتمال ان یک هزارم است.
اعضا تا این لحظه: 20,384
سوالات تا این لحظه 21,114
جواب ها تا این لحظه 100,498

متخصصان فعال

 1. دکتر فریبا الماسی

  312 امتیاز

  4380 ارسال

  دکتر فریبا الماسی

 2. دکتر مرجان قاجار

  227 امتیاز

  4033 ارسال

  دکتر مرجان قاجار

 3. دکتر نوشین نظری

  323 امتیاز

  3103 ارسال

  دکتر نوشین نظری

 4. دکتر علی اصغر حلیمی

  222 امتیاز

  1829 ارسال

  دکتر علی اصغر حلیمی

 5. دکتر کتایون برجیس

  -2 امتیاز

  1579 ارسال

  دکتر کتایون برجیس

×