رفتن به مطلب


فهرست جستجو هم اکنون در حال پردازش است. جریان داده ممکن است نتایج آن کامل نباشد.

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود     

 1. ساعت گذشته
 2. shima1986

  @نسرین** سلام.مبارکه.تاریخ اولین روز آخرین پریودیت کی بود؟
 3. Today
 4. نسرین**

  سلام خسته نباشین راستش من الان جواب ازمایش خون رو گرفتم قسمت result عدد 6906.03 رو نوشته میخواستم ببینم این عدد طبیعیه ؟؟؟؟
 5. پوریا پرنیا

  سلام خسته نباشید پسرمن 26 ماهه و دو هفته ست از پوشک گرفتمش ولی اصلا ههمکاری نمیکنه و مقاومت میکنه توی خونه خودمون خوبه ولی جای دیگه و اگه همبازی داشته باشی دیگه اصلا دستشویی نمیاد همه میگه الان زود بود واسه گرفتن پوشک به نظر شما پوشکش کنم یا که ادامه بدم گرفتنش رو ممنون
 6. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز عبور تخمک از لوله ها به طور کلی بر اساس احتمال صورت میگیرد و کاری برای افزایش احتمال ورود تخمک به لوله چپ وجود ندارد. الزاما وقتی از یک طرف تخمک گذاری میشود از لوله همان طرف ممکن است بارداری صورت نگیرد. پس نگران نباشید هر چند شانس باروری شما به حد افراد با دو لوله سالم نیست اما شانس باروری در شرایطی که بدنتان از نظر تغذیه و وزن در شرایط طبیعی باشد بالاست.
 7. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز این سایزها با بارداری مغایرت ندارد و نیاز به سونوگرافی هر 6 ماه برای کنترل رشد توده ها است. میتوانید برای بارداری نیز اقدام کنید.
 8. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز چون بار اول است که این بی نظمی رخ داده و این که در حین اقدام ممکن است تغییراتی در دوره پریود صورت بگیرد، فعلا کار خاصی لازم نیست. اگر ماه بعد نیز با بی نظمی مواجه شدید به پزشک خود مراجعه کنید.
 9. دکتر نوشین نظری

  خیر دوست عزیز خونی بودن مایع دور جنین در این سن بارداری ربطی به cvs هفته 12 ندارد. بهتر است در زمینه تفسیر از پزشکی که نمونه را گرفته سوال بفرمایید.
 10. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز معاینه در سه هفته آخر بارداری و به صورت هفتگی انجام میشود. متخصص زنان با معاینه داخلی با دست، ساختمان استخوانی و بافت نرم لگن را بررسی نموده و تخمین خواهند زد که زایمان طبیعی موفق خواهید داشت یا خیر.
 11. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز معمولا این شرایط به این سرعت روی جنین تاثیر گذار نیست. سعی کنید حتی‌المقدور در طول بارداری در این شرایط تشویش و استرس های شدید قرار نگیرید.
 12. دکتر نوشین نظری

  دوست عزیز اگر بررسی خونرسانی عروق رحم و جفت در حین سونوگرافی انجام شود و میزان آن طبیعی باشد جای نگرانی نیست. معمولا تا حدود 2 هفته تاخیر قابل چشم پوشی است. بهتر است 2 هفته دیگر سونوگرافی داپلر بارداری انجام شود.
 13. دکتر پرویز رزاقی

  مادر عزیز بهترین راه این است که پاسخ مثبت ندهید حتی اعتراض نکنید که چرا جیغ می زنی بهش آرام و با حوصله بگویید می توانی به جای جیغ زدن واکنش بهتری نسبت به هر موضوعی داشته باشی.
 14. دکتر محمود مقیمی

  مادر عزیز عرق کردن سر نوزاد هنگام شیر خوردن و خواب طبیعی است. اگر شدید و غیر طبیعی است، بهتر است از لحاظ تیروئید و کلسیم چک شود.
 15. Homa.zare

  @taheri-kian سلام من توی سایت های خارجی خوندم طبیعیه این رفتار بچه های کوچیک. توی یه دوره ای از محبت مادر مطمئن میشن و میخوان از محبت پدر هم مطمئن بشن. خوب میشه خودش. دوره اش یکی دوماهه
 16. دکتر کتایون برجیس

  دوست عزیز ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر پریودشان گذشت و خونریزی اتفاق نیفتاد آزمایش بدهند. حالا این آزمایش می تواند آزمایش خون یا بارداری باشد. کلا ما انتظار داریم که بعد از به تاخیر افتادن پریود، تست بتا عدد حدود 100 را نشان بدهد و در این زمان معمولا با بی بی چک هم که چک کنند جواب مثبت است. اما در مورد خانم هایی که قاعدگی های منظمی ندارند ممکن است بعد از تاخیر در پریود آزمایش بدهند و نتیجه منفی باشد اما چند روز بعد که مجددا تست می دهند پاسخ مثبت است.
 17. دکتر سمیه یگانه

  دوست عزیز اگر با فواصل منظم دچار انقباضات منظم شديد به عنوان مثال هر پنج دقيقه شكم شما به مدت سی تا چهل ثانيه منقبض شود و درد ممكن است در ناحيه كمر احساس شود ولی مرتب با فواصل منظم اين اتفاق ميفتد. اگر خونريزی و تهوع و سردرد و آبريزش شديد داشتيد باید به زايشگاه مراجعه کنید.
 18. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز انقباض رحم به صورت سفت شدن لگن و زیر دل درد در هنگام سفت شدن رحم است. انقباضاتی که به فواصل کوتاه اتفاق بیفتد می تواند منجر به پیشرفت زایمان بشود. به صورت فیزیولوژیک در سه ماهه دوم و سوم ممکن است مادر حداکثر روزی یک بار تا دو بار سفت شدن رحم را احساس کند که معمولا این سفت شدن با درد همراه است. اگر تعداد انقباضات بیش از یک بار تا دو بار در روز باشد غیر عادی است می تواند باعث شروع دردهای زایمانی شود.
 19. دکتر فریبا الماسی

  دوست عزیز می توانید به فعالیت روزمره ادامه دهید، بارداری وقتی اطلاق می شود که قاعدگی به تاخیر افتاد و تست مثبت شود.
 20. دکتر آزیتا صفارزاده

  دوست عزیز در هفته چهاردهم بارداری می توانید برای تعیین جنسیت جنین سونوگرافی انجام دهید. ولی معمولا برای دقت بیشتر هفته شانزدهم بارداری بهتر است. در هفته های ۱۶ تا ۱۹ جنسیت، دست و پا، تعداد انگشتان، صورت، وضع لب ها، گوش، چشم، دیافراگم، ستون فقرات، کلیه ها، مثانه و معده پر از مایع و چهار حفره ای بودن قلب جنین بررسی می شود. البته تعیین جنسیت جنین بستگی به موقعیت قرارگیری جنین در رحم دارد. اگر وضع قرارگیری مناسب باشد، می توان به راحتی جنسیت را مشخص کرد.
 21. دکتر الهام صدیقی مقدم پور

  دوست عزیز جنسیت بچه درست در همان لحظه که لقاح انجام شده و تخم تشکیل می شود، مشخص می شود. اما برای تشخیص جنسیت جنین و این که دختر است یا پسر با انجام سونوگرافی در هفته 17 یا 18 بارداری مشخص می شود.
 22. دکتر مرجان قاجار

  دوست عزیز معمولا بعد از قطع قرص تا حداکثر ۱۰ روز پریود رخ میدهد. در مورد شما به علت وجود کیست و احتمالا اختلال هورمونی پریود زودتر شروع شده است.
 23. دکتر مرجان قاجار

  دوست عزیز اگر باردار شوید خونریزی نمیکنید و اگر باردار نشوید در حقیقت بعد از قطع قرص دوفاستون پریود میشوید.
 24. دکتر مرجان قاجار

  دوست عزیز عدد و احتمال خاصی وجود ندارد. تخمک از زمان آزاد شدن تا حداکثر ۲۴ ساعت زنده میماند و احتمال بارداری هست.
 25. دکتر مرجان قاجار

  دوست عزیز اول این که لقاح به فاکتورهای متعددی ارتباط دارد و نمیتوان گفت که به صرف عصبی شدن شما انجام میشود یا نه. در مورد دمای بدن، ممکن است ناشی از تخمک گذاری باشد و یا تب، عفونت، فشارخون و ... .
 26. دکتر مرجان قاجار

  دوست عزیز معاینه، سونوگرافی و آزمایش لازم است. اطلاعات کافی برای تشخیص نداریم.
 27. دکتر مرجان قاجار

  دوست عزیز نکته خاصی نیست و طبیعی است.
 1. نمایش فعالیت های بیشتر
اعضا تا این لحظه: 19,684
سوالات تا این لحظه 19,851
جواب ها تا این لحظه 95,966

متخصصان فعال

 1. دکتر فریبا الماسی

  4156 ارسال

  297 امتیاز

  دکتر فریبا الماسی

 2. دکتر مرجان قاجار

  3796 ارسال

  219 امتیاز

  دکتر مرجان قاجار

 3. دکتر نوشین نظری

  2850 ارسال

  310 امتیاز

  دکتر نوشین نظری

 4. دکتر علی اصغر حلیمی

  1780 ارسال

  219 امتیاز

  دکتر علی اصغر حلیمی

 5. دکتر کتایون برجیس

  1488 ارسال

  -4 امتیاز

  دکتر کتایون برجیس

×